Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чому «Карпати» потрібно продати вже, хоч дідькові лисому
16 Жовтня, 14:31

Чому «Карпати» потрібно продати вже, хоч дідькові лисому

Впродовж вересня ходять чутки про те, що олігарх Петро Димінський, якого підозрюють у вчиненні смертельного ДТП, нарешті продасть футбольний клуб «Карпати».

Головний претендент – народний депутат, який голосував за диктаторські закони Януковича, а заодно власник мережі «Епіцентр» Олександр Герега. З екс-регіоналом перемовини, наче зайшли найдалі.

За ініціативи Гереги в клубі проводили аудит. Не буде ж бізнесмен купувати кота в мішку… Але саме після цього все зайшло в глухий кут.

Одні журналісти говорять що за чутками, статки клубу – це лише контракти гравців. А всі споруди і все, що має якусь цінність, вже вивели з клубу. Інші, що Герега не може домовитися з ДВОМА ВЛАСНИКАМИ «Карпат»: Петром Димінським і Ігорем Коломойським.

Інший претендент – місцевий олігарх Григорій Козловський. Власник футбольної команди «Рух» спить і бачить себе президентом «Карпат». Цього року у нього начебто відбулися кілька зустрічей за кордоном з Димінським. Після останньої, наче приїхав дуже засмучений, бо зрозумів, що наміри Гереги дуже серйозні.

Так чи інакше, а час продавати «Карпати» вже прийшов давно і ось докази:

1) За останні сім років львівська команда в Прем’єр-лізі боролася постійно за виживання і лише раз фінішувала в середині турнірної таблиці на 7-му місці. І це в час, коли донецькі і луганські команди, які не грають вдома через окупацію, займали призові місця і грали в єврокубках.

2) В «Карпат» немає чіткої стратегії розвитку клубу… В 2010 році молодіжка львів’ян виграла золото чемпіонату України. Вдумайтеся, за повного домінування академій-шкіл «Динамо» і «Шахтаря», саме наша команда стала чемпіоном. Практично жоден з цих хлопців не отримав справжній шанс заграти в основному складі. На той час там робили ставку на легіонерів. Згодом різко змінили курс на своїх вихованців… Сьогодні ж за «Карпати» знову грають низькопробні легіонери, з якими львів’яни посідають 10 сходинку турнірки після першого кола.

3) «Карпати» дуже часто колошматить від різних скандалів. Травень 2013 року – 19 гравців команди виставили на трансфер; Квітень 2008 року – «Карпати» з «Металістом» грають офіційно визнаний договірняк; З 2014 до 2018 року тривав скандал з виплатою боргу екс-футболістові Володимиру Гудимі; За останні роки на «Карпати» періодично накладають заборони на трансфери через борги перед футболістами зі зарплати. Насправді, можна ще згадувати справу Артема Федецького, постійну несподівану зміну тренерів… Чи може в такому стані клуб бути успішним?

4) В першому колі Прем’єр-ліги «Карпати» провели сім домашніх матчів, середня відвідуваність – 4 тисячі з лишком. Тобто, в середньому вболівальнки заповнюють стадіон «Україна» на матчах «левів» на 15%. Це, мабуть, найкраща оцінка видовищу, яке пропонує зараз команда.

Підсумовуючи, в клубі, який не досягає результатів, не є цікавим для вболівальників, стабільно підривають скандали, не має стратегію розвитку – потрібна шокова терапія. Тренерів міняли, футболістів теж, тепер, можливо, час і власника клубу змінити.

Питання лише на кого: Герега? Козловський? Містер «X»

  • 0
  • 1286
Схожі публікації