Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Геннадій Когут: Полювання на вовків
26 Жовтня, 18:10

Геннадій Когут: Полювання на вовків

Ситуація в нашій країні нагадує мені полювання з прапорцями на вовків. Таке полювання мисливцями готується заздалегідь, проводиться велика підготовча робота.

Прапорцями обкладають територію, на якій перебувають вовки. Прапорці пахнуть людьми і не дають можливості обережним вовкам перестрибнути огорожу і вийти за територію полювання.

Прапорці – психологічна зброя. Прапорці не вбивають, але, обмеживши можливості вовків до втечі, стають причиною їх смерті.

Проте інколи вовки перестрибують через цю загорожу і стають вільними.

Наші споконвічні предки були неперевершеними воїнами. Вони були вільними людьми, які жили в єдності з природою і часто ототожнювали себе з котримось з диких звірів.

Вони не брали рабів і самі між рабством і смертю вибирали смерть.

Вовк вважався  сильним, благородним і мудрим звіром, який заради свого порятунку, заради свободи міг відгризти собі лапу, попавши у капкан і втекти.

Козаки – характерники вміли обертатися у вовка.

В цілому миролюбні українці показали себе мудрими і благородними вовками, коли протистояли підлим і жорстоким гієнам і шакалам на Майдані під час Революції Гідності. Сильними і благородними вовками вони стали на захист України від москальської нечисті.

Розуміючи, що в чесному бою перемогти вовка шакали не зможуть, мисливці  почали винищувати, відстрілювати підло, з-за спини вожаків, тих, хто може очолити, хто може повести за собою, перескочити за прапорці.

Сашко Білий, Лісник, Сармат, Кузьма… Хтось підлий, жорстокий, підступний, брехливий вже більше тисячі років вбиває Українців на Українській землі.

Це не тільки москалі. Вони зброя в чиїхось руках.

Вовків все ж забагато, мисливцям страшно, хоч і озброїли всіх своїх охоронців найсучаснішою зброєю. Потрібно зменшити кількість вовків.

Всіх не вб’єш, але якщо не давати можливості здобути їжу прогодувати сім’ю тут і  відкрити кордони до сусідів,  молоді і дужі вовки змушені будуть мігрувати в інші землі.

Тих, що залишилися, треба розділити на групи. Тепер легше буде розправитися з тими, хто залишився. Їх необхідно обкласти прапорцями, за які вони не вийдуть, скувати їхню волю,  бо інакше вовки можуть із загнаних звірів самі перетворитися в мисливців.

Вовкам лише треба згадати, що вони самі мисливці, що вони сильні і вільні.Треба  зрозуміти, що прапорці – це брехня, це облуда. Треба побороти страх.

Хто, коли і як обклав вільних вовків прапорцями? Як позбутися цих прапорців? Як знищити тих, хто вбиває Україну? Як перемогти?

Відповіді складні і прості одночасно. Запрошую висловлювати свої думки. В наступній статті спробую висловити свої міркування.

  • 0
  • 1829
Схожі публікації