Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Геннадій Когут: “Україні цими днями більше потрібна молитва”
19 Квітня, 11:10

Геннадій Когут: “Україні цими днями більше потрібна молитва”

Прийняв рішення для себе – до дня виборів не заходити у Фейсбук.

Із двох кандидатів у Президенти нема жодного, за якого варто битися українцям. Те, що передвиборча агітація перейшла в змагання чорного піару і особистих образ патріотів-українців – перемога технологій над розумом і свідомістю. Ми перетворюємося у зазомбованих осіб, які не здатні мислити самостійно. Ми дуже швидко забуваємо вбитих, знищених і посаджених в тюрми побратимів. Їх тисячі! Їх десятки тисяч! Це зробила ця влада! Ми не обрали в другий тур достойного Українця – Лідера. Ця влада подбала про те, щоби не було такого. Сашка Білого вбили відразу, Лісника пізніше, Миколу Карп’юка за допомогою спецслужб вивезли в Росію, Кузьму вбили в автокатастрофі. Навіть Надія Савченко виявилася для них страшною…

Політичні лідери націоналістичних організацій не змогли чи не захотіли очолити щоденну боротьбу за Україну, тому не отримав підтримки Руслан Кошулинський – справді щирий українець.
Хто б не переміг у цих виборах, нас чекає подальша боротьба за свої права, за Україну. Я десятки разів виїжджав на Майдан на протестні акції вже в післямайданний період. Це наше право і наш обов’язок. Я бачив, як топтала ця влада червоно-чорні прапори і не будую собі ілюзій щодо обіцянок Петра Порошенко.

Я чув виступи Володимира Зеленського, у яких він паплюжив Україну і відключив у своїй квартирі телевізор, щоб не слухати щоденної брехні і словесного бруду. П’ятий рік телевізор не працює. Я прекрасно розумію, що це не мій Президент. Принаймні, він може мене переконати в протилежному, бо на його руках нема крові українських патріотів і він не дасть наказ відкривати вогонь по мирних людях на Майдані, які вийдуть на протест, бо не має на своїй совісті їх крові. Можливо я помиляюся, час покаже.

Я зробив свій вибір і не хочу більше впливати на чийсь вибір своїм рішенням. Україні цими днями (і не тільки) більше потрібна Молитва – Оберіг за Єдність, за Розум, за Світле майбутнє. Молімося за Україну!

  • 0
  • 1754
Схожі публікації