Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Геннадій Когут: “Як писала Ліна Костенко, жах не в тому, що щось зміниться…”
06 Квітня, 18:08

Геннадій Когут: “Як писала Ліна Костенко, жах не в тому, що щось зміниться…”

“І жах не в тому, що щось зміниться, — жах у тому, що все може залишитися так само.”

“Записки українського самашедшого” (Ліна Костенко)

На сторінках Фейсбуку і в інших соціальних мережах розгорнулася справжня війна між українцями, які проголосували за Порошенка і тими, хто не хоче більше бачити його при владі. Ця війна вміло підігрівається проплаченими ботами, вкиданням фейкових повідомлень і перебріхуванням фактів, які вже мали місце. Посіяти ненависть одне до одного, заставити бачити поруч себе ворога – це вже половина перемоги. З двох кандидатів на пост президента нема жодного, який би відповідав усім вимогам чеснот і моралі. Та якби і був, напевно найшлося б багато тих, хто за гроші чи з дурості кричав би: «Розіпни»!

В Євангелії від  Матея 7:16-20 Христос навчає нас

“16 По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? 17 Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. 18 Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. 19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. 20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!”

Біблія в пер. Івана Огієнка.

Прикро, коли українці, які є патріотами насправді, піддавшись технології зомбування засобами масової ідіотизації населення, звинувачують інших українців, також патріотів, у зраді, бо вони не підтримали Порошенка і пафосно кричать: «ЗРАДНИКИ! БРАВО!». І з однієї, і з іншої сторони ветерани, волонтери, патріоти…

Зеленський людина Коломойського. Напевно.  Але це не злочин. Коломойський у 2014 році не зганьбив себе підтримкою Росії, а виступив на боротьбу з нею. До Зеленського є серйозні претензії за його паплюження українців і України, але це не йде ні в які порівняння зі злочинами проти України, які вже здійснені цим режимом. Зеленського звинувачують у тому, що вже зробив Порошенко, а Порошенкові приписують те, що зробили добровольці, яких він успішно знищив, волонтери, яких він принизив і просто всі звичайні українці, яких  успішно обкрадає це кодло.

Настав такий момент, коли українці перестали чути одне одного. Ніякі аргументи вже не сприймаються. Адмінресурс шалено залякує тих, на кого має вплив, бо це їх останній шанс вижити. Все ж звертаюсь до тих, хто називає всіх ворогів Порошенка зрадниками і «рукою Кремля»:

Медведчук, Бойко, Ахметов, Вілкул, Кернес, і тисячі москальських агентів – це Україна? Невже вони –  націоналісти і патріоти? Через схему Роттердам+ ми з вами оплачуємо за війну Ахметову, а він ДНР і ЛНР! Ви кричите “БРАВО”. Вам хочеться на біс Гонтарєву і Свинарчуків, Парубія із кишеньковим парламентом дегенератів-кнопкодавів, які обирають Луценка генпрокурором, бо так хоче Порошенко. Порошенко єдиний президент, якому вдалося підкорити собі всі інституції влади.

Вся московська шваль, весь москальський бізнес в Україні з його волі. Ви цьому кричите “БРАВО”. Космічні тарифи за енергоносії йдуть до російських або проросійських власників і знову прилітають у вигляді снарядів і мін на наші позиції, вбиваючи українських синів і дочок за наші гроші. Ви цьому кричите “БРАВО”?

Підірвані основні склади боєприпасів у воюючій країні завдають велетенської шкоди обороноздатності – їх нема кому охороняти, бо десятки тисяч спецпризначенців охороняють владу від народу. Ви цьому кричите “БРАВО”?

Єдина в світі держава, у якій вищий суд визнає, що красти у велитенських масштабах для чиновників і їх прислужників – це патріотизм, за який треба горою стояти на виборах, погрожуючи вбити тих, хто не хоче так жити. Ви цьому кричите “БРАВО”?

Десятки тисяч арештованих і безневинно засуджених справжніх патріотів України, учасників бойових дій, добровольців, волонтерів, активістів. Нагороджені орденами сепаратисти — це та Україна, за яку ви зараз готові називати дебілами тих, хто цього не хоче. Ви цьому кричите “БРАВО”?

Вбиті активісти і патріоти. Видані московії воїни з братніх країн на вимогу ФСБ – це ваш взірець. ЗА ВСЕ ЦЕ І НЕ ТІЛЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПОРОШЕНКО І ВСІ ТІ, ХТО ЙОМУ ВІРНО СЛУЖАТЬ… ЦЕ ОРГАНІЗУВАЛИ ВОНИ.

Не знаю, можливо вам цього мало, але Україна виборола право мати шанс на зміни. Виборола кров’ю Небесної Сотні і кров’ю Героїв війни, на якій ця влада цинічно наживається. Не маю ілюзії щодо Зеленського і його команди – час покаже. Але чітко знаю, що при Порошенку Україна не зможе стати вільною – це сценарій встановлення тоталітарного режиму при підтримці путінської ФСБ-шної влади.

“І жах не в тому, що щось зміниться, — жах у тому, що все може залишитися так само.”

  • 0
  • 1297
Схожі публікації