Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юлія Лацик: «Дерибан Брюховицького лісу: коли остаточно намалюється сюжет цієї афери»
25 Березня, 17:48

Юлія Лацик: «Дерибан Брюховицького лісу: коли остаточно намалюється сюжет цієї афери»

І знову про Буд/Новобуддизайни з 19.1 га державного лісу, який БСР незаконно віддала у 2004 році під будівництво спортивно-навчального комплексу.

Суди з фізособами причетними до афери – тривають… Їхні ділянки, розташовані в лісовій території позаду вокзалу, переважно вже забудовані. І, власне, лише ці ділянки прокуратура відсуджує на користь держави. От якраз свіжі +15 сотих, про які згадується в статті і повернули https://lviv.nashigroshi.org/…/prokuratura-vidsudyla…/

А от по юридичних особах, які були співучасниками афери – суди прокуратурою програні (так по дурному, процесуально.. бач по термінах в потрібний момент подати там щось не встигли…) А це понад 13 га лісу!!!

Відтак, як наслідок:

у ПП «Галицький Достаток» опинилось 3 лісу (і цьому підприємству депутати БСР по при активні судові процеси по цих 3га, незважаючи протест прокурора у 2011 році таки змінили цільове з «для будівництва спортивно-навчального комплексу» на житло буд).

у ТзОВ “Самгородок” – 4.9700га,

у ТзОВ “СервісПет” – 4,2300га,

у ТзОВ “Лазурит-007” – 1,1248 га,

А у цих трьох спадкоємців аферистичної схеми, зміна цільового призначення – свіженька. Поки тривали виборчі баталії і зміна влади БСР-ЛМР – вони виготовили докумети по зміні цільового (очевидно на підставі суд рішень), і вуаля –маємо свіженький результат на кадастровій карті.

Як пам’ятаєте, змінити цільове призначення у 2018 при затвердженні генплану їм не вдалось, то ж хлопаки знайшли собі черговий шлях «позаочі»… Що поробиш, аферисти є аферисти…

Ще по 2 га цього лісу (де «єврейські горби»), які опинились Устюгова Д.О. і по яких суд ще триває, з даних кадастрової карти виглядає так, що земельники вже все вирішили – там чітко намалювали житлобуд.

Ні Президенти Ющенко, ні Янукович, ні Порошенко і їх ставленики в органах та судах цій афері не змогли зарадити, і дуже обіцяли розібратись (кожен у свою 5-ти річку).

Сотні звернень десятків небайдужих людей… Їх старання і розтягнуте на роки оббивання порогів аби перешкодити і не дати аферистам знищити ліс під житлобуд, щоразу розбивалися об прокурорсько-судівські паси в сторону зацікавлених в афері та об дибільні колегіальні безвідповідальні рішення депутатів всіх каденцій 2002-2020 Брюховицької селищної ради – брюхівчан, які промовчали, злакомилися і підняли руку. Ви справжні…. – “ДЯКУЄМО”!

Тож, очевидно, за трохи часу, сюжет афери, що триває вже 17-й рік, нам остаточно намалюється. А як ще 3 роки потриває, то і ювілейні 20 років афери святкуватимемо.

 

  • 0
  • 256
Схожі публікації