Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: «Головне, що варто знати з сесії обласної ради»
14 Липня, 11:29

Юрій Доскіч: «Головне, що варто знати з сесії обласної ради»

Учора завершилася VI сесія Львівської обласної ради 8-го скликання. Порядок денний був насичений, тому сесійну залу депутати залишили близько 21:00. Ми детально опрацьовували запропоновані до розгляду півсотні питання, значна частина яких стосувалася саме виконання обласних програм. Тож пропоную до уваги важливі акценти з проголосованих учора змін.

Депутати проголосували за те, щоб додати грошей на реалізацію Конкурсів проектів місцевих ініціатив і регіонального розвитку. Йдеться про додаткову суму у 35 мільйонів гривень, яка тепер буде скерована на впровадження важливих проектів. Отримати фінансування зможуть ті ініціативи, які раніше вже брали участь в конкурсах та були допущені до оцінювання. Скерувати додаткові кошти вдалося завдяки перевиконанню обласного бюджету.

Відтак, якщо ваша громада подавалася з проектом, але він не став переможцем, тепер є можливість позмагатися за фінансування ще раз.  Капітальні ремонти майданчиків чи освітніх закладів, придбання обладнання для лікарень, реконструкція освітлення, будівництво спортивних майданчиків у населеному пункті, впровадження систем відеоспостереження – це приклади того, як за рахунок коштів з реалізації Конкурсу проектів можна покращити життя у своїй громаді.

Також на сесії понад 13 мільйонів гривень додатково додали для виконання комплексної програми «Безпечна Львівщина». За ці кошти, зокрема, повинні покращити матеріально-технічного забезпечення правоохоронних органів на території області та скерувати їх на обслуговування системи відеоспостереження на автомобільних дорогах загального користування. Адже безпека мешканців області – важлива.

Актуальною залишається тема боротьби з коронавірусом, де надважлива роль відведена вакцинації. Ми заслухали профільний департамент з цієї теми. І наголосили на необхідності просвітницької роботи з людьми та можливості вакцинації громадян під час проведення масових заходів. Це дозволить збільшити темпи щеплень в регіоні. Чому це важливо зараз? На осінь експерти прогнозують зростання кількості випадків захворюваності на коронавірус. Тому, якщо зараз якомога більша кількість людей вакцинується, це дозволить полегшити наслідки недуги, зменшити навантаженість медичної системи та вберегти нас з Вами. Якщо у Вас досі є запитання щодо якості вакцини чи наслідків від щеплень – проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем.

Загалом, за озвученими даними, в області вакцинувалися від коронавірусу майже  230 тисяч осіб. Це доволі гарний показник у порівнянні з іншими українськими областями. Але навіть на цьому на слід зупинятися.

  • 0
  • 371
Схожі публікації