Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: “Що дасть вам моя перемога!”
20 Жовтня, 18:36

Юрій Доскіч: “Що дасть вам моя перемога!”

Я  безпартійний! Я ніколи не змінював і не зміню своїх переконань. Бо не партійні знамена покращують нашу землю, а праця. А тому я працюю, не покладаючи рук, і не сподіваюсь на легкий виграш!

То чому я в команді очільника області  Максима Козицького під брендом партії “Слуга народу”?

А тому, що сьогодні саме ця команда має шанс змінити і змінює нашу область. Максим Козицький давно довів, що він є успішним менеджером, управлінцем, новатором. Керівники з таким цілісним мисленням – це керівники нового етапу країни. Я не люблю гучних й пафосних фраз. Я люблю справи. І коли зустрічаю подібних собі людей – це надихає та мотивує мене до кращих рішень.

У такий скрутний час для країни, коли на Сході триває війна й московський  окупант посилює позиції, ми не маємо права на таку розкіш, як відсторонення себе від справ, котрі відбуваються у країні. А тому я не можу стояти осторонь та критикувати, я долучаюсь, щоб плече об плече працювати тут!

Команда Козицького, як і моя особиста команда, маємо досвід залучення іноземних інвестицій. З Європейського банку Реконструкції та Розвитку та інших іноземних банків.

ЩО ДАСТЬ МОЯ ПРИСУТНІСТЬ В ОБЛАСНІЙ РАДІ?

Моя присутність у в обласній раді дасть можливість донести до Кабміну наші регіональні пропозиції по співпраці з європейськими партнерами.

Ми залучимо кошти польських, швейцарський та інших європейських  екологічних Фондів для відродження в бойківськім  краї еко-туризму! Адже сто років тому у Сянках був крісельний шлях і витяг.

Ми створимо аграрно-індустріальні парки на кордоні з Євросоюзом.

Разом зі спеціалістами з хімії розробимо і застосуємо речовину, котра знищить найбільшу екопроблему – борщівник.

Ми розширимо параолімпійську спортивну базу до достойних масштабів.

Я  уже зареєстрував три свої підприємства на Турківщині, Бойківщині та Старосамбірщині. З цим пов’язано ще багато планів.

Оскільки я є одним із співзасновників інноваційного стартапу при Політехніці, школи котра підтримує навчання та розвиток наших молодих винахідників, наших  юних українських масків, то планую у наших районах створити філії цього масштабного для молоді проекту.

Я хочу,щоб ви мені повірили. Повірили, як 15 років тому мої  півтора тисячі працівників довірились мені,  а сьогодні – усі вони разом несуть в Європу добрий бренд про українського виробника «ГАЛ-КАТу».

 

  • 0
  • 690
Схожі публікації