Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: «Україна – сильна і невмируща!»
24 Серпня, 10:27

Юрій Доскіч: «Україна – сильна і невмируща!»

Моя Україно! Сьогодні я хочу подякувати Тобі за те, що є українцем! Що можу з гордістю вдягати вишиванку і показувати її красу світові. Що маю можливість любити кожен клаптик Твоє родючої землі. Маю можливість  захоплюватись безмежнім синім небом над Твоїми просторами. Насолоджуватись співом птахів, мелодією вітру. Цінувати символи Твоєї Незалежності. Жити в одній країні з прекрасними, мудрими, чуйними, талановитими і патріотичними людьми, які ціною власного життя показують любов до Тебе. І Тобі, і їм я дякую за можливість голосно говорити «Я – українець».

Моя Україно! Я дякую Тобі за те, що зміг розвинути власну справу, яка дає робочі місця і допомагає будувати незалежність в економіці.  Я дякую Тобі за те, що на Твоїй Землі Боже Слово має велике значення! І саме це Боже слово допомагає мені і мільйонам українців не втрачати віри ні за яких обставин. Моя Україно, я дякую Тобі за те, що попри все втримуєш Незалежність. За те, що наші діти та онуки є дітьми Незалежної України.

Українці! Сьогодні я хочу подякувати Вам за безстрашність. За щире серце і патріотизм. За вміння об’єднуватись і об’єднувати! Вчити, лікувати і захищати. За вміння бути щирими українцями – у камуфляжі, білому халаті, вишиванці чи домашньому одязі.

30 років Незалежності – це сотні сторінок історії, яка доводить – Україна – сильна  і невмируща! Зі святом, країно! Будь!

  • 0
  • 133
Схожі публікації