Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: “Важливі акценти сесії обласної ради”
01 Жовтня, 11:32

Юрій Доскіч: “Важливі акценти сесії обласної ради”

На порядку денному вересневої сесії Львівської обласної ради було понад 60 питань. Спробую на кількох основних із них зупинитися детальніше.

Для початку, варто відзначити, що в області спостерігається зростання кількості нових випадків захворюваності на коронавірус. Щоденно до медичних закладів Львівщини шпиталізують нових хворих. За даними обласної адміністрації, завантаженість ліжок становить 48 %. Вцілому задіяні 15 стаціонарів області для надання допомоги хворим, дитяча лікарня «ОХМАТДИТ» та обласний перинатальний центр. Та все ж, найдієвішим методом боротьби з вірусом залишається вакцинація. Для цього в області працюють 102 мобільні бригади, 181 пункт щеплення та 27 центрів вакцинації. Тож не зволікайте, а проконсультуйтесь з лікарем щодо усіх побоювань і захистіть себе та ближніх.

Є і позитиви, про які хочеться також розповісти. Так,  за рахунок вдалої реформи децентралізації бюджети всіх рівнів Львівщини перевиконані. І тут велика вдячність нашим активним і дієвим громадам. Ми заслухали звіт головного податківця Львівщини Ігоря Коменданта. Так, за його словами, за 8 місяців цього року надходження до бюджетів усіх рівнів зросли на 34 відсотки. Тобто з понад 17 до понад 23 млрд гривень. Це якщо порівнювати з аналогічним періодом 2020 року.

Одним з пріоритетних напрямків роботи обласної ради залишається також підтримка українських захисників. На сесії ми проголосували за збільшення видатків на виплати учасникам АТО/ООС, які отримали інвалідність під час російсько-української війни. Наші захисники отримають 10, 15, 25 тисяч гривень з інвалідністю ІІІ, ІІ та І груп відповідно для проходження реабілітації. Щоб отримати допомогу – слід звернутись до органів соціального захисту населення в  територіальних громадах.

  • 0
  • 244
Схожі публікації