Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Йосип Іваничко: «У світі не без добрих людей»
21 Серпня, 17:16

Йосип Іваничко: «У світі не без добрих людей»

Мій син загинув у 2015 році  поруч з Дебальцевим. І з того часу до тепер тривав мій бій за правду.

Після того, коли мій син загинув, указом Президента нашій сім’ї передбачалася квартира. Але ми вирішили, що краще буде, якщо купимо будинок. І навіть піднайшли собі дім в Комарному. Я хотів, у пам’ять за сином, посадити біля нього дерева. Там площа 60 м. квадратних і 9 соток землі. Турківська РДА гроші власникам будинку перерахувала і купила його для нас. Як мені пояснили, гроші напряму нам ніхто дати не міг, все мали зробити в РДА, так передбачає закон. Проте земельну ділянку ніхто не віддав, бо у РДА сказали, що власники будинку подарували наділ адміністрації. З того часу я ходив по всяких кабінетах, просив, вимагав, щоб земельну ділянку таки передали. Але мене ніхто не чув… За мене навіть вступилися військові, з якими мій син разом служив…

Але у світі не без добрих людей. Мені порадили звернутися до депутата від нашого округу Юрій Доскіча. І його помічниця пані Ірина Мудрак постійно мені допомагала у цьому бою. І от нарешті нам таки передають земельну ділянку у нашу власність.

Я дуже далекий від політики. Але хочу сьогодні подякувати людям, які мені допомагали. Це військові військової частини А3620, моя родина, помічниця депутата обласної ради Юрій Доскіча Ірина Мудрак, депутат Юрій Доскіч та всі інші, хто були на моїй стороні. Мій син віддав своє життя за Україну і я радий, що правда у цій справі перемогла.

Батько військовослужбовця Михайла Іваничка Йосип Іваничко.

  • 0
  • 919
Схожі публікації