Коли ви прийшли до своєї внутрішньої правди і чистоти – приходять прекрасні думки, почуття, рішення, відношення, – Олена Лажневська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Коли ви прийшли до своєї внутрішньої правди і чистоти –  приходять прекрасні думки, почуття, рішення, відношення, – Олена Лажневська
13 Грудня, 12:40

Коли ви прийшли до своєї внутрішньої правди і чистоти – приходять прекрасні думки, почуття, рішення, відношення, – Олена Лажневська

Простота – це красиво. І все справжнє, все правильне у цьому світі – дуже просте. Прості думки, прості почуття, прості стосунки. Прості ситуації, прості обставини, прості та очевидні рішення. Якщо у вас все просто, можете бути впевнені, що ви на правильному шляху і далі все буде лише простіше та цікавіше. У роботі, у коханні, у питаннях самореалізації та пошуку призначення. Чим простішим все стає, тим більше ви можете довіряти собі. Ви можете бути впевнені, що ви на правильному шляху. Тому що життя – дуже просте. Вона просто є і все.

Це розум робить наші історії про себе та про світ складними та заплутаними. Бог простий. Решта складно. Нехай у світі не залишиться нічого, окрім Бога. У слово “Бог” у цьому та будь-якому іншому контексті я не вкладаю релігійний зміст якоїсь окремо взятої духовної традиції. Я маю на увазі просто реальність. Прості та очевидні речі, які трапляються власними силами.

Шлях до відчуття гармонії з реальністю лежить через формування гармонії із собою. Через роботу зі своїм розумом. Одного разу мій близький друг, погортавши релігійні книги, сказав – що й у цих текстах слово “диявол” замінити слово “розум”, то, у принципі дуже непоганий сенс виходить. Я вважаю це смішним, хоч і не поділяю цю точку зору на 100%. Я люблю свій розум, у нього приходять чудові думки, ідеї та плани. Але мені потрібен певний час, щоб подружитися з ним повною мірою. Щоб вислухати всі думки-сумні, думки-страхи, думки-невпевненості. Думки про минуле та думки про майбутнє, думки про те, хто як до мене ставиться і хто як повинен до мене ставитися. Думки про правильне та неправильне. Думки про те, чого я заслуговую, а чого – ні. Про те, що має бути і чого ніколи не має відбуватися. Всі ці думки, які роблять життя дуже складним. А прості та очевидні речі – заплутаними небезпечними історіями. Потрібен був час на те, щоб зрозуміти, чому саме ці думки, звідки і що насправді вони хочуть мені сказати.

Але потім ті всі складні думки відступили, залишивши місце простим. Звари каву, напиши пост, відправ смішну картинку другу, якому зараз сумно. І я це бачу в собі і я це бачу в інших. Коли ви розібрались зі своїми внутрішніми складнощами, коли ви все відпустили, коли ви прийшли до своєї внутрішньої правди і чистоти –  приходять прекрасні думки, почуття, рішення, відношення. І прості події вибудовуються в прекрасні історії любові. До того що є.

І звичайно, як людина, яка сама пройшла цей шлях до спрощення через глибинну роботу з своїми думками, медитаціями, і як коуч, що щоденно спостерігає сотні таких трансформацій, я скажу вам, що потрібна систематична робота. І краще щоб на цьому шляху вас супроводжував хтось, хто його пройшов або вже йде цією дорогою.

Але дещо на цьому шляху до спрощення можна зробити самостійно, але про це розповім в наступному блозі.

  • 0
  • 99
Схожі публікації