«Корміл» спільно із громадами Яворівщини готують допомогу жителям Куп’янському району | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Корміл» спільно із громадами Яворівщини готують допомогу жителям Куп’янському району
24 Січня, 12:39

«Корміл» спільно із громадами Яворівщини готують допомогу жителям Куп’янському району

Куп’янська громада щодня потерпає від обстрілів. Навіть не всі можуть евакуюватися. Артилерія та танки руйнують житлові будинки, інфраструктурні об’єкти. Населення району мешкає без водопроводу, тепла, майже без світла; ніде придбати продукти.

Востаннє, коли ми були у наших бійців на Харківщині, напередодні Святвечора, наша команда передала багато необхідного військовим, ми навіть заколядували разом. Але мою увагу привернула ситуація у громадах Куп‘янського району – більшість будинків розбиті, люди живуть на межі виживання. Стан, у якому мешканці опинилися після окупації – критичний!

Поспілкувався із місцевими жителями, головою та заступником голови Куп’янської РВА. Вони розповіли й показали багато жахливих фактів війни. Люди втратили практично все: і житло, і майно, і засоби для існування. А зрадник-мер Куп’янська втік до рф за першою можливістю.

Тож «Корміл», разом з командою волонтерів та нашими партнерами розпочали новий проєкт – «Допоможемо громадам Куп’янського району разом». Визначили потреби громад. Заручилися підтримкою  волонтерів із Польщі, Німеччини, звернулись із проханням про допомогу до голів наших Яворівських громад.

В планах завантажити 2 фури!  Веземо продукти, теплий одяг, генератори, засоби гігієни, ліки. Цю допомогу буде розподілено між населеними пунктами Куп’янського району у Пунктах Незламності по громадах.

Знаємо, що це все справді необхідне для цих людей. Ми вдячні усім волонтерам, та головам громад, що так швидко відгукнулися і вже готують обіцяні вантажі! Сподіваюся це стане гарним стартом гуманітарного проєкту. Наближаємо нашу перемогу разом!

  • 0
  • 423
Схожі публікації