Козицький вжарив Гетманцева і вже однозначно переміг, – Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Козицький вжарив Гетманцева і вже однозначно переміг, – Василь Курій
23 Грудня, 12:45

Козицький вжарив Гетманцева і вже однозначно переміг, – Василь Курій

Представник Зеленського на Львівщині вжарив схемщиків з податкової і не тільки. Також начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький публічно попустив ще одного представника команди Зеленського, народного депутата від Слуги народу, голову Комітету ВРУ з питань фінансів та митної політики Данила Гетманцева.

І все це під супровід і гучні заяви Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки, які викрили керівництво Львівської податкової у розкраданні десятків мільйонів державних грошей, та повідомили підозри високопосадовцям регіонального управління Державної податкової служби.

Трохи передісторії: в Львівській ОВА оприлюднили схеми розкрадання бюджетних грошей шляхом незаконного відшкодування ПДВ місцевим підприємствам.

Історія публічного протистояння між Львівською податковою та ЛОВА тягнулася довго, але Комітет ВРУ та Данило Гетманцев чомусь мовчали, а коли вже крити стало вкрай складно, то:

– спробували публічно подати розслідування як свою перемогу;

– прийняти нібито кадрові рішення, а по факту перепризначити на посади власне фігурантів махінацій.

У Львівській ОВА таку позицію Києва зустріли в штики, понеслися заяви та звинувачення з обох боків. Дійшло до того, що Гетманцев звинуватив Козицького в співпраці з ОПЗЖ, в свою чергу Козицький звинуватив нардепа в співпраці з партією регіонів, ОПЗЖ і в зв’язках з людьми з російських спецслужб.

Чим закінчиться ця битва одному Зеленському відомо. Але переможець в цій війні вже є, і це Максим Козицький, бо:

– вперше бачимо відкрите та публічне протистояння голови Львівської обласної держадміністрації зі столичною владою найвищих ешелонів, а це характер;

– виступити проти Гетманцева – це як очолити хрестовий похід українського бізнесу;

– якщо Козицький залишиться на посаді – це перемога, якщо навпаки і голова ЛОВА втратить посаду, то він знову ж таки переможе, бо постраждав від боротьби з корупцією, адже СБУ та БЕБ таки зафіксували факт злочину;

– якщо навіть Козицького жорстко перемеле в цій схватці, то гра може вартувати результату, бо з часом власне цей епізод може стати головним в історії перебування на посаді;

– з таким позитивним бекграундом як боротьба з корупцією в ешелонах податкової і схватка з негативним персонажем Гетманцевим український політик приречений на любов виборців.

І щодо партїї регіонів, ОПЗЖ та російського сліду:

– перевіреної та підтвердженої інформації про Козицького нема;

– Гетманцев – 8 років офіційно був помічником депутата від партії регіонів Володимира Сівковича, того, що відповідав за силовий блок при уряді Азарова, входив в РНБО за Януковича і по сумісництву являвся співробітником ФСБ РФ, готував вторгнення росії в Україну, в даний час оголошений в розшук за держзраду. Влітку 2019 року, Гетманцев висловився за відновлення водопостачання до тимчасово окупованого Криму з материкової України. Про відношення українського бізнесу до Гетманцева і згадувати годі – це кат.

Виглядає, що єдиний хто може поставити край непорозумінням в своїй команді це Президент. На чий бік стане Зеленський побачимо, але мирного рішення тут бути не може.

А тепер головне: коли ти знаєш, що правий і закусився, а ворог сильний – веди бій публічно, це єдине що врятує від поразки, бо темрява все порішає, окрім світла. Козицький дуже вдало скористався цією можливістю, тепер він може спати спокійно, м’яч на Печерських пагорбах.

  • 0
  • 3773
Схожі публікації