Лінивістю ми зраджуємо найкращих у світі людей – наших воїнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лінивістю ми зраджуємо найкращих у світі людей – наших воїнів
30 Жовтня, 13:43

Лінивістю ми зраджуємо найкращих у світі людей – наших воїнів

Хлопці повернуться – порядок наведуть. Так думати і говорити – то зраджувати наших захисників.

Така позиція хибна та шкідлива, а люди, що пропагують такі наративи – слабаки, які вирішили засунути голову в пісок, та перекласти свій громадський обов’язок на когось іншого.

Спочатку наш хоробрий воїн має піти на фронт та захистити державу, а потім має повернутися, застати тут хаос та бардак, і втомлений війною збудувати для нас щасливе мирне життя?

Одні мають воювати, а інші можуть спокійно жити, пити-гуляти, підкрадати та терпіти в очікуванні, коли прийдуть ті перші та наведуть порядок – чи це не зрада і не ніж в плечі?!

Своєю лінивістю ми зраджуємо найкращих в світі людей – наших воїнів.

Як вони можуть наводити лад? Автоматом? Ну, це не вихід, бо воюють вони за мир і демократію. Отже, потрібно їх делегувати у владу. А як вони зможуть туди втрафити в корумпованій країні з продажними політиками, які шляхом добре освоєних маніпуляцій та з допомогою накрадених грошей без проблем обіграють щирого та порядного воїна? І це ми вже бачили в 2015, 2019, 2020: політична наволоч, пияки, злодії, брехуни без особливих проблем перемагали на виборах хлопців в камуфляжах. За винятком коли камуфляж спеціально одівали на якогось продажного арлекіно.

Коли за нас гинуть на священній війні, то святий обов’язок тих, хто вдома бути зразковими громадянами, бути янголами у всьому, взірцева поведінка, самовіддача, підтримка фронту, порядок в наших головах та громадах. –Тил має стати раєм, до якого повернуться наші втомлені, поранені, обпалені війною Герої.

Хлопців, які повернуться, має зустріти мирна, комфортна для проживання країна, з підготовленими медичними, оздоровчими та відпочинковими закладами, з вигідними пропозиціями, щоб вони, поправившись та відпочивши, змогли навчатися, працювати, створювати бізнес та жити щасливо, за що й борються.

Не дуріть самі себе та інших, не надійтеся на когось і не лякайте. Просто живіть щиро і поводьтеся гідно.

Хай Божечка береже наших героїв, і хай всі повернуться додому, щоб щасливо жити, а не вам довіку служити.

  • 0
  • 2331
Схожі публікації
Популярні