Людмила Калабуха: «Види тролів в соцмережах – знайдіть своїх» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Людмила Калабуха: «Види тролів в соцмережах – знайдіть своїх»
11 Травня, 15:47

Людмила Калабуха: «Види тролів в соцмережах – знайдіть своїх»

  1. Злісні провокатори.

Прагнуть звернути на себе увагу як раз за рахунок того, щоб когось облити брудом, створити конфлікт. Кайфують і підживлюються негативом, який вони сіють. Вони і житті скандалісти та хами.

 

Як на них реагувати?

Блокувати і забути про їхнє існування.

 

  1. Невпевнені в собі невдахи.

Відкрито в обличчя вони б ніколи не висловили свою думку. Ховаються за закритими профілями та аватарками з котиками. Нещасливі і не задоволені життям.

 

Як на них реагувати?

Не звертати уваги і тоді вони самі відчепляться від вас і знайдуть собі нову жертву для підживлення своєї хворобливої самооцінки за рахунок критики інших та роздавання порад, про які їх ніхто не просив.

 

  1. Заздрісники та конкуренти.

Свідомо обливають вас брудом, щоб підірвати репутацію, бізнес та кар’єру для того, щоб зайняти місце більш успішних колег.

 

Як на них реагувати?

 

  1. Накрити їхній негативний коментар 5-ма позитивними (подзвонити/написати друзям та лояльним клієнтам і прямо попросити написати про вас щось хороше).

 

  1. Ніколи не згадувати ані в коментарях, ані в приватних розмовах в житті. А якщо вас про це прямо спитають, відповідайте “Шкода мені людей, які так відверто заздрять нам – лідерам галузі. Краще б спрямували свою енергію на те, щоб курси якісь пройти та навести порядок у своєму бізнесі”.

 

  1. Тролі-правдолюби.

Публічно виправляють нас у викладі якихось фактів, обов’язково вкажуть на та мовні помилки чи описки в коментарях і пишаються, що всім говорять правду.

 

Вони не злобні і навіть ставляться до нас із симпатією, просто емоційно глухі.  і не розуміють, якої шкоди завдають.

 

Як на них реагувати?

 

Це єдиний вид тролів, із якими варто проводити роз’яснювальну роботу: розказати, що їхня поведінка вас ображає. Результат – тролі-правдолюби або вибачаються, визнають свої помилки і більше їх не повторюють, або переходять у стан реальних тролів.

 

А ще, друзі, поділюся двома одкровеннями, які зроблять вас невразливими для тролів як в соцмережах, так і в житті:

 

  1. Аналізуйте – від кого ви отримуєте зауваження і чи мають такі люди право вас вчити жити. Для себе я виявила чіткий маркер – якщо така людина не живе так, як я мрію жити, не є для мене авторитетом, для чого звертати увагу на її поради або критичні зауваження?

 

  1. Прийміть, що можете комусь не сподобатися!

І фото ваші можуть не подобатися, і голос, і книги, і ви особисто, і ваше життя. Більше того, люди мають право про це сказати. І написати в соцмережах.

Та нічого страшного не відбувається, світ не руйнується – живете собі далі, приймаючи право інших любити вас чи ні.

Така свобода, їй-Богу.

 

З моєї нової книги “Коли говорити “ТАК”: як повірити в себе та реагувати на негатив” – стала Кращою Книгою України 2020 за результатами читацького голосування в рамках премії «KBU Awards 2020».

  • 0
  • 120
Схожі публікації