Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Людмила Калабуха: “Будь ласка, працюйте заради грошей!”
22 Грудня, 16:34

Людмила Калабуха: “Будь ласка, працюйте заради грошей!”

Не заради самореалізації, допомоги людям, любові та щоб змінити світ.

Це все правильно, але з грошима це робити комфортніше і дає значно більший результат.

Робіть бізнес. Ставтеся до своєї діяльності, як до бізнесу.

Тоді:

– вам ніхто не буде винен і не буде відчуття, що вас не цінують і використовують.

– ви почнете прислухатися до того, що хочуть люди – ваші клієнти.

А не писати/робити/творити по принципу «я художник – я так бачу».

Вам стануть важливі їхні інтереси: чи хочуть вони бачити у своїй стрічці жахливі фото прищів, грибкових уражень та розтяжок, якими грішать косметологи та б’юті-майстри. Чи може все такі їх закрити обкладинками? Або по 3 пости в день з речами від інтернет-магазинів?

– припинете спілкуватися незрозумілими термінами, а подумаєте про людей, які не мають часу кожне слово перевіряти по Вікіпедії. Запхаєте свою обраність куди подалі і напишете просто і дотепно, щоб з вами вступили в діалог, підписалися, прийшли і купили.

– будете удосконалювати свій продукт, ставити амбітні цілі не для того, щоб розібратися в собі та щось довести мамі, сусідам чи колишньому. А щоб допомогти людям, дати їм більше і краще, ніж ваші конкруренти. Тому що ви хочете, щоб свої гроші вони заплатити вам. Багато.

– подумаєте, перш ніж написати, що «жизнь-боль» чи обгадити когось в коментарях. Адже це можуть прочитати ваші клієнти і передумають купувати у такої депресивної та скандальної людини. Бажання заробити очистить і віртуальний простір навколо вас.

– почнете спілкуватися з тими, хто вас надихає, прагне більшого і все для цього робить, а не з нитіками-невдахами, які постійно тягнуть вас на дно і звинувачують у зраді високим ідеалам.

– зможете дозволити собі якісне життя, освіту, відпуску та медицину. Самі зможете допомогти тим, кому це потрібно, а не бідкатися: який несправедливий світ!

Це гроші.

Працюйте заради грошей.

  • 0
  • 497
Схожі публікації