Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Людмила Калабуха: “Коли ваші ідеї, пости та фото крадуть!”
21 Жовтня, 17:40

Людмила Калабуха: “Коли ваші ідеї, пости та фото крадуть!”

В мене вкрали на днях текст: дівчина-викладач іноземної мови з Франківська виклала мою статтю про покоління Z зі своїм фото, зібравши купу коментарів та лайків. Розказали мої підписники, впізнавши мій стиль і манеру.

Я написала їй. А вона видалила пост та заблокувала мене.

І така ситуація у всіх, хто робить щось розумне, добре, вічне, грошовите. Крадуть ті, хто не може досягнути вершин, до яких ви йшли роками невтомної праці. Хочуть і собі клієнтів, слави, грошей та визнання, не вклавши і не створивши нічого.

Що робити? Ось 2 способи.

1. Піартеся та створіть власний бренд.
Ваше фото, а не нігті, лого чи товар має бути на вашій аватарці і у стрічці. Виходьте в люди, зустрічайтеся зі студентами та домогосподарками. Станьте брендом. Щоб всі цитували ваші фірмові фрази і знали вас в обличчя. Тоді вас не можливо буде скопіювати, і ніхто не дивується, коли людина-бренд піднімає ціни, її послуги коштують дорого.

2. Мовчіть!
Вам не підходить попередній спосіб? Cидіть тихенько, не показуйте себе, і далі не пишіть ціни, щоб конкуренти не поставили нижчі.

Є в мене один знайомий, типовий божевільний професор з голівудських фільмів:
– впевнений, що за ним полюють представники спецслужб кількох країн одночасно,
– інтернет вважає злом, уникає будь-яких цифрових носіїв,
– опис своїх винаходів тримає в депозитній скриньці банку.

Хочете бути як він?
Вибирати вам. А щоб ваші матеріали не можливо було вкрасти і клієнти не пішли купувати дешевше у конкурентів, станьте брендом, щоб вас знали і цитували.

Справжній бренд, не може коштувати дешево, він неповторний і завжди впізнаваний. А крадіїв ваших текстів та ідей зразу викриють, як цю дівчину з Франківська. І не тільки її.

  • 0
  • 184
Схожі публікації