Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Людмила Калабуха: «Не питайте клієнта, коли йому зручно!»
02 Грудня, 20:02

Людмила Калабуха: «Не питайте клієнта, коли йому зручно!»

Припиніть це:
Коли вам можна подзвонити?
Коли зможете прийти на процедуру?
Коли буде зручно оплатити?

Не питайте клієнта, коли йому зручно! Самі призначайте дату візиту до вас в офіс, час вашого наступного дзвінка/процедури/вашою із ним зустрічі.
Навіть оплати чи передоплати.

Так. Навіть передоплати.

А тепер по порядку.

Життя кожної людини – море безкінечних проблем та питань, які постійно треба вирішувати і нести за все відповідальність.

Робота, сім’я, діти, батьки, підлеглі, побутові моменти, постійний вибір із безлічі варіантів: куди піти, як вчинити, за кого голосувати, що купити. Страх помилки.

Від цієї відповідальності крутиться голова. А кількість проблем викликає бажання все кинути і поїхати в Тибет, піти в монастир чи в місце, де алкоголь зовсім не вихід, а вхід.

Так полегшіть життя людям, не питайтеся, коли їм зручно. Не напружуйте людей. Візьміть відповідальність на себе. Клієнту набагато легше сказати, чи може він щось зробити у конкретну дату і годину, ніж думати, коли він щось би зміг чи не зміг.

І якщо в нього не виходить в цей день, одразу призначайте інший. Ви, а не клієнт.

Що вам це дає?

Клієнт розуміє, що ви чітка людина, в бізнесі якої порядок. У вашому світі все структуровано і хаосу нема. Ви саме та людина, яка швидко і чітко вирішить його питання без невпевнених «прошу-перепрошую».

І він з радістю доручить вам свою долю, якщо ви покажете спокійну впевненість і бажання провести його за руку до світлого майбутнього з вашим продуктом.

А тепер просто зараз дзвонимо/пишемо:

“Є завтра відправка, я пакую? До 18.00 чекаю вашої оплати. Є вікно і я вас записую на 1 число? Беремо синю сукню і я завтра відправляю?

  • 0
  • 350
Схожі публікації