Максим Козицький всьо? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Максим Козицький всьо?
15 Січня, 18:10

Максим Козицький всьо?

Здається, давненько вже не було чути в публічному просторі стогонів і нарікань щодо низьких зарплат чиновників. І так само давненько не з’являлося інформації про звільнення начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Що ж, тримайте два!

Сьогодні в блозі на Економічній правді Максим Козицький передбачив масові звільнення з Львівської ОВА через зниження зарплат держслужбовців. За його словами, в адміністрації залишаться працювати лише ті, кому нікуди йти, а також ті, кому «от-от до пенсії». І це, на його думку, погано позначиться на нас і з вами, і на державі в цілому.

Отож, через ухвалену урядом постанову №1409, яка упорядковує оплату праці держслужбовців всіх рівнів, у працівників Львівської ОВА зарплати знизяться на від 36% до 50% залежно від посади.

Максим Козицький порахував, що, наприклад, головний спеціаліст, який минулоріч отримував на руки 17 тисяч гривень тепер зароблятиме 11 тисяч, начальник управління, який раніше щомісяця отримував 35 тисяч гривень тепер матиме лише 18 тисяч і так далі…

«Будьмо відвертими, перед Львівською ОВА ніколи не стояли черги з охочих у ній працювати», – пише начальник ЛОВА і додає, що минулого року з адміністрації звільнилися 93 працівники. Тож він прогнозує, що чиновники будуть звільнятися і йтимуть працювати у приватні структури або ж в органи  місцевого самоврядування (там зарплата залежить від спроможності громади).

Але виявляється піти з ЛОВА запланував і сам пан Козицький. Як пише телеграм-канал #політичнийтреш, він вже пакує валізи на Київ, де погодився працювати заступником керівника Офісу Президента. Хто після нього – наразі питання відкрите і до обговорення.

Так виглядає, що Максим Козицький своїм блогом просто на прощання ніби «пригорнув» своїх підлеглих і зі словами «грошей немає, але ви тримайтеся» вирушає підкоряти столицю.

  • 0
  • 21810
Схожі публікації