Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ната Гірська: “Коли ви, врешті, будете бачити далі свого носа?”
30 Жовтня, 15:38

Ната Гірська: “Коли ви, врешті, будете бачити далі свого носа?”

Мені невимовно пощастило провести недільний вечір у колі благодійників та меценатів на Львів-Арені з крутезним спікером, відомим на весь світ Ніком Вуйчичем…

Мотиваційні рекомендації, спонукання ніколи не здаватися і достойно долати перешкоди, образи, невдачі і падіння, віднайти в собі сили не впасти у відчай від того , що робиться навколо нас і в світі, бачити у людині не лише погане, а й добро, зрозуміти , чому ця людина з’явилася у нашому житті, що Бог хотів тим самим нас навчити, намагатися ігнорувати зло, і не впускати в свою душу ненависть (навіть до ворогів) , навчитися прощати і відпускати ситуацію , щоб не гнітила людину зсередини – це основні пункти , на яких зупинився спікер.

Сказати , що було повчально – нічого не сказати… Було тепло і затишно на душі, його слова линули від серця і це життєвий досвід, який йому довелося здобути важкою працею , падіннями і злетами.

Це людина Світла і Добра. На величезному стадіоні панувала атмосфера спокою і надії на краще (не зважаючи на буденну рутину, яка затягує нас з вами щораз більше…

До чого я це все пишу? Десь в глибині душі сподіваюся на розуміння і допомогу (не на словах!!!). Бо хто нам піднесе на тарілочці все готове? Маємо самі спільно вирішувати свої нагальні проблеми, спонукати чиновників до дії, дати зрозуміти, що ми (маю на увазі своє село) вже ситі пустими розмовами ні про що, обіцянками та ВІДМОВКАМИ !

ЛЮДИ, КОЛИ ВИ, ВРЕШТІ, БУДЕТЕ БАЧИТИ ДАЛІ СВОГО ПОРОГА ЧИ ДАЛІ СВОГО НОСА? ЧОМУ ШУКАЄТЕ ПРИЧИН, АБИ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ДОПОМОГИ ЧИ РОБОТИ НА БЛАГО СЕЛА ЧИ МІСТА?

ЧИ ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО ВИ ОДНІ ТАКІ СТРАШНО ЗАКЛОПОТАНІ СВОЇМИ СПРАВАМИ ПО ДОМУ ТА НА РОБОТІ?

ПОВІРТЕ, ХТО ХОЧЕ ПСА ВДАРИТИ ПАЛИЦЯ ЗАВШЕ ЗНАЙДЕТЬСЯ, БУЛО Б БАЖАННЯ ПІДНЯТИ ДУПЦЮ І ПЕРЕСТАТИ ТАЛІПАТИ ЯЗИКАМИ ПО ТРАНСПОРТУ І В ІНТЕРНЕТІ, А ДОКЛАСТИСЯ ДО ТОГО, АБИ ВІДРОДИТИ ВЛАСНІ ЦІННОСТІ , БО ВАШЕ СЕЛО ЧИ МІСТО ЦЬОГО ВАРТУЄ, З ОГЛЯДУ НА ПАМ”ЯТЬ ТИХ, ХТО РОЗСТРІЛЯНИЙ ЧИ ЗАМОРДОВАНИЙ НКВД У СВІЙ ЧАС.

З ОГЛЯДУ НА ТЕ, ЩО МИ ЗАВЖДИ БУЛИ РАЗОМ, БОРОНЯЧИ ЦЕРКВУ ВІД МОСКОВІЇ ТА ПЕРЕХОВУВАВШИ СВЯТИНІ ПО СВОЇХ ДОМІВКАХ…

ЧИ ВАС ПОКИНУЛО ПОЧУТТЯ ДОСТОЇНСТВА ТА ВІРИ? НЕ СПОНУКАЙТЕ ІНШИХ ДО ДІЇ, КОЛИ САМІ ТИХЕНЬКО ВИЧІКУЄТЕ НА ДИВАНІ З ПУЛЬТОМ ЧИ ЗА КЛАВІАТУРОЮ НОУТА, БЕРІТЬСЯ ДО СПРАВИ, БО ТІЛЬКИ РАЗОМ МОЖЕМО ПОДОЛАТИ БАЙДУЖІСТЬ І ОЧИСТИТИ ДУШІ ВІД ЗАЗДРОСТІ ТА НЕНАВИСТІ ОДИН ДО ОДНОГО!

НЕХАЙ БОГ КЕРУЄ НАШИМИ ДІЯМИ!

  • 0
  • 656
Схожі публікації