Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Навчання дітей з ОРДЛО – це шлях до повернення окупованих українських територій
05 Липня, 17:59

Навчання дітей з ОРДЛО – це шлях до повернення окупованих українських територій

Україна – шляхетна країна і поведінка держави має бути гідною, вона повинна дбати про своїх дітей в усьому світі.

Давайте визначимося раз і назавжди: на нас напала росія чи ми розв’язали громадянську війну? Все вірно – наші землі завоювали російські загарбники! Так, вони знайшли на Донбасі і в Криму велику підтримку, але і в Львові живуть фанатики «руського міра», а тітушок на «Антимайдан» відправляли навіть з Старого Самбора.  Немає на то ради…

Я мрію про повернення наших земель і про вияв любові та шани до людей. Але, якщо ми постійно будемо сіяти зло, то наша держава ніколи не відбудеться. Неможливо повернути територію без населення. Чи може влаштуємо геноцид і всіх знищимо?

Приїзд дітей з Донбасу в Україну – це перший крок. Навіть, провівши тільки  канікули в Україні, вони поверталися на окуповані території зовсім іншими людьми. Загорталися у наші «бандерівські» прапори, везли їх туди, до себе у сім’ї.

Цих 5-7 років навчання, мають повністю змінити світогляд молодої людини! Студенти з окупованих територій, за цей час повинні стати «агентами» України. Полюбити свою землю та по-справжньому вивчити її історію. І, можливо, це той момент, коли не політики та військові, а навчені нами діти, повернуть нам наші землі.

Так, українізація тисяч дітей – це шанс, і я переконаний, що такий хід дій, геть не входить у плани росії. Якщо ми відмовимось зараз від цього кроку, дітей з ОРДЛО радо заберуть виші Ростова та Москви і назавжди, своєю пропагандою, перемелять ще не до кінця сформований юний світогляд.

Мене вражає фальшивий патріотизм політичних крикунів, дбаючи про свої рейтинги та відпрацьовуючи російські срібняки, вони шкодять майбутньому.

Популіст, який сам визначив себе патріотом  – «захищаючи»  Україну,  кидає каміння в автобуси, якими везуть українців з Уханя,  блокує лікарні,  шкодить дітям з окупованих територій, зневажає думку інших, сіє ненависть та ділить українців. Скориставшись вкраденими грошима, політичні перевертні створили інформаційну хвилю, яка принижує гідність  та перекручує  поняття націоналізму та патріотизму. Все зводиться до банальної «травлі» та дешевих популістичних гасел.

Закон про навчання дітей  з тимчасово окупованих територій, на особливих умовах – це вірний курс, який обрали керівники держави.  Порошенко в свій час підписав схожий закон, це саме зробить зараз і Зеленський.

А як мама Україна? Вірно – мати завжди прийме свою дитину. Все інше від лукавого.

 

 

  • 0
  • 3430
Схожі публікації