Не втомлюймося допомагати армії!, – Володимир Хархаліс | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Не втомлюймося допомагати армії!, – Володимир Хархаліс
30 Листопада, 15:36

Не втомлюймося допомагати армії!, – Володимир Хархаліс

Волонтери ГО « Корміл» повернулися із чергової поїздки на схід до наших захисників. Це була одна із найважчих у фізичному та емоційному плані поїздка. Майже 1500 км, часом не найкращих доріг, та інші «несподіванки» у вигляді поломки фури та ворожих обстрілів.

Впродовж декількох днів ми добирались до позицій 24-ї бригади, зустрічались з бійцями та найголовніше — доставили необхідну допомогу.

Дивлячись на наших військових, їх досить складні умови перебування, але непохитну віру у Перемогу, невільно отримуєш «щеплення» від утоми до волонтерства. Закликаю усіх: не втомлюймося допомагати нашим військовим!

Вкотре дякую всім хто долучився до нашої поїздки, адже спільно ми доставили таку необхідну допомогу: 2 буси, 40 армійських пічок, 30 генераторів, 14 старлінків, 10 ноутбуків, 5 квадрокоптерів, принтери, камери нічного бачення, теплий одяг, термобілизну, спальні мішки, запаси продовольства.

Наша спільна волонтерська команда: голова ЛОДА Максим Козицький, голова Яворівської РВА Ярослав Коминський, міський голова Яворова Ігор Грабовський, генеральний директор групи компаній «Корміл» Ігор Пацула, жителі Яворівської громади.

  • 0
  • 382
Схожі публікації