Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Невже Зеленський віддав Львівщину “колишнім”?”
01 Вересня, 18:34

Василь Курій: “Невже Зеленський віддав Львівщину “колишнім”?”

Дубневич та Батенко мають вплив на політичне життя Львівщини – це очевидно. В обласній раді, в багатьох районних, міських радах, ОТГ є люди, які належать до команди галицьких князьків. Батенко, член команди Коломойського, впевнено почувався після перемоги ЗЕ-команди. А щодо Дубневичів…

Вся Львівщина була в очікуванні, що буде з одіозними братами, адже вони працювали на Порошенка. В прокуратурі – цілі томи кримінальних проваджень, які мають пряме відношення до братів та їхніх фірм. І тут Батенко ініціює створення в Верховній Раді депутатської групи «За майбутнє», куди ввійшли 23 обранці. Серед них екс-СДПУ(о)-шник Віктор Балога, «регіонали» Віктор Бондар, Олександр Герега, Степан Івахів, Антон Кіссе, Сергій Мінько, Юрій Шаповал. Також долучилися «укропівці».

Правди не сховаєш: у цій новій команді є навіть «діячі», які голосували за диктаторські закони 16 січня. І раптом до такого міксу укропівців, СДПУ(о)-шників і регіоналів долучився Ярослав Дубневич.

Виглядає, що брати знайшли собі місце в новій команді зелених та вибороли недоторканість на наступні п’ять років. Схоже Ярослав Дубневич пішов ва-банк і тепер вже офіційно та публічно змінив свій політичний вектор. Важко вписується декларований ним галицький патріотизм в нову команду. Зрештою, нічого надзвичайного: просто нардеп зняв красиву обгортку, а під нею … ну вже що є.

Цікаво, як будуть діяти «люди Дубневича» на місцях, чи готові розділяти з босом політичну відповідальність та ризики? Якої думки виборці? Стане цей крок політичним суїцидом, чи,навпаки, додасть рейтингу та сили команді Дубневича – ми дізнаємося зовсім скоро, на місцевих виборах.

 

 

  • 0
  • 13711
Схожі публікації