Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ольга Діасамідзе: «Щаслива, бо маю друзів, яких гордо можу називати Волонтер»
13 Листопада, 16:11

Ольга Діасамідзе: «Щаслива, бо маю друзів, яких гордо можу називати Волонтер»

Я волонтер???

Задайте собі це питання!!!

А щоб легше було дати відповідь, наведу вам значення цього слова. ВОЛОНТЕР – людина, яка добровільно займається, за свій рахунок, БЕЗОПЛАТНОЮ, суспільно корисною діяльністю. То як? Ви готові жертвувати своїм часом, коштами, працею задля когось, без користі?

Кажуть, коли включається камера, закінчується волонтерство. Маячня!!! Розголос – найкращий піар не для волонтера, а для самої діяльності (для волонтерства). Але це стосується справжніх волонтерів, а не тих, що з нагородами та грамотами осіб, які менше зробили, ніж бабця, що зв’язала носки для солдата, чи дитина, що поділилась з потребуючим своїм печевом…

Про саме волонтерство, ми українці дізнались не так давно. В основному через війну на сході України. Завдяки волонтерам наше військо “встало з колін”, завдяки волонтерам наші захисники були забезпечені усім необхідним.

Саме у цей час і я дізналась про волонтерство. І не лише про військове, а й про соціальне. За цей час було багато переживань,багато радості та нових знайомств. Було й багато розчарувань. На жаль, не у всіх людей одинаково безкорисливе бачення на волонтерство.Через таких людей, падає тінь на чесних благодійників, зникає довіра оточуючих.

Та Бог їм суддя… Ну і як? Відповіли на запитання? Я щаслива, бо маю друзів,яких гордо можу назвати – ВОЛОНТЕР. І пишаюсь, що теж можу ним називатись. Тільки, будь ласка, дайте відповідь чесно. Як писав Джон Ленон, чесність не принесе вам багато друзів, але ті, що з’являться, будуть справжніми…

  • 0
  • 970
Схожі публікації