Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ольга Сорока: «Мінприроди щось не те запропонувало…»
30 Грудня, 20:09

Ольга Сорока: «Мінприроди щось не те запропонувало…»

Моя думка вголос

Мінприроди щось не те запропонувало, а Кабінет Міністрів щось не те схвалив!

Нагадую: Кабінет Міністрів розглянув та схвалив запропоновані Мінприроди зміни до законодавства, яке стосується захисту тварин від жорстокого поводження. Серед них і заборону використання диких тварин у цирках.

Мінприроди,  чому заборону використання в цирку лише диких тварин? А свійських можна?  Тобто  ведмедя струмом виховувати і голодом морити в цирку не можна, а кота і собаку можна?  Можливо,  досить виховувати дітей на знущанні над будь-якими тваринами?  Чому наші діти, знаходячись на цирковій виставі, запитують, чому у тварин з-під ошийників тече кров (реальний факт)?  Скільки можна дивитись,  як палицями та знущаннями  виховують собак та інших тварин у цирку?

Чому ми завжди так “пасем задніх”?

Офіційно виступи диких тварин у цирках повністю заборонені в Австрії, Нідерландах, Бельгії, Великобританії, кількох містах Німеччини. А у Болівії, Греції, Данії заборонені циркові виступи і диких, і свійських тварин.

Кабмін, а ви про що? Що ви затвердили?  А головне: як?  Ви просто кинули нам знову кістку?  Щоб ми бачили, що ви працюєте і звертаєте увагу на наші прохання?

“Уряд підтримав наш законопроект, який врегульовує ряд питань щодо захисту тварин від жорстокого поводження. Зокрема, і заборону використання диких тварин у цирках із перехідним періодом 5 років”, – сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

П’ять років? П’ять? То стільки ви будете думати куди прилаштувати тих скалічених бідних тварин?  Та за той час вони встигнуть ще натерпітись жорстокості і померти,  не дочекавшись вашого порятунку.  Чим ви там займаєтесь?

Чи то лише ви піаритесь перед виборами, що радієте за Томос, що ми християни?

Бо:

Християнство – це релігія милосердя. Неможливо відчувати любов до людей, і в той же час презирство до інших створінь Божих. У подібних випадках ця «любов» до людей або удавана, або корислива.

  • 0
  • 1164
Схожі публікації