Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: “Конкурс ініціатив – можливість додаткового розвитку громад”
05 Квітня, 21:21

Юрій Доскіч: “Конкурс ініціатив – можливість додаткового розвитку громад”

Шановні мешканці Львівщини, особливо, жителі новостворених ОТГ. Усі ми прагнемо того, аби наші об’єднані громади були найкращими. Але через пандемію, фінансування багатьох сфер дещо скоротилося. Бо об’єктивно усі сили скеровані на медицину. Утім, розвиток територій потрібен. І необхідно шукати додаткові можливості залучення коштів.

Одна із таких можливостей – Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021, кошти на який виділяє Міністерство громад та територій  Відтак, запропонувати крутий проєкт можете і Ви. Зокрема, якщо прагнете зберегти і популяризувати історико-культурну спадщину. Вболіваєте за розвиток спорту у гірських громадах. Або ж маєте свої варіанти подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та підприємств.

Цього року за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців на суму у 10 мільйонів гривень. Щоправда, обиратимуть найкращі ініціативи одразу із чотирьох західних областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької.

Поборотися за фінансування проєктів можуть громадські організації, Агенції регіонального розвитку чи комунальні підприємства у партнерстві з органами місцевого самоврядування. Організатори зазначають, що максимальний розмір гранту складає 250 тисяч гривень. Але, є також і обов’язкова умова –  наявність власного внеску у розмірі не менше 20%.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуть до кінця квітня. А уся необхідна інформація розміщена на сайті «Єврорегіон Карпати-Україна». Маємо ще одну можливість разом розвинути наші громади. Головне – бути активними.

  • 0
  • 1506
Схожі публікації