Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: опираємось не на тих
17 Жовтня, 19:40

Василь Курій: опираємось не на тих

Цивілізовані країни в цьому грішному світі, відстоюючи людські цінності і основні засади демократії,  опираються на своїх громадян, волонтерські об’єднання, громадські організації. Бо саме представники цих середовищ є рушійною силою і опорою для справжніх будівничих своїх країн.

Тому до їх думки дослухаються, її цінують та використовують з користю. Як для суспільства, так і для влади.

От тільки керманичі нашої країни досвід цивілізованого світу ігнорують. Як не як, вже мали шанс заручитися підтримкою народу і разом змінювати країну.

Для цього ж вже були відповідні умови: великий здвиг нашого народу під час Революції Гідності та формування національно свідомого суспільства під час відбиття ворогів на Сході.

Проте, як часто у нас буває, сталось все із точністю до навпаки.

Починаючи від району і до столиці, представники президента(очільники РДА, ОДА) системно та цілеспрямовано знищували здорові волонтерські та громадські об’єднання, і разом з тим клонували фейкові ручні організації та продажних псевдоактивістів.

Чого далеко ходити? Візьмемо, для прикладу, Старосамбірщину. Чого тільки вартує створення тут в 2017 році головою Старосамбірської РДА фейкової “Самооборони”. Формально її зареєстровали на охоронця “білого дому”, який не зовсім то і знав, що Майдан відбувся.  Паралельно зі створенням “Самооборони”  голова РДА робив все для того, щоб роздрібнити активні середовища атовців.

Як гадаєте, для чого? Елементарно – щоб мати над ними контроль.

І подібне відбувалось і відбувається скрізь.

Саме тому Львівська ОДА оточила себе двома шеренгами фейкових або залучених до співпраці ледь не силою псевдоактивістів.

Спостерігаємо як горстка одних і тих самих “шаріків” та “тузиків” (дуже часто в камуфляжах) бігають з акції на збори.

Роботи ж бо багато – сесію в якомусь місті зірвати, сміттєзвалище прикрити, забудову заблокувати чи навпаки. І все одні і ті ж, одні і ті ж…

Така «винахідливість» очільника ЛОДА давно всім відома. Хоч і виглядає вона, мушу визнати, дуже примітивно. Якась дешева радянщина, чесне слово.

Повертаючись до наших баранів.

Сумно, що вертикаль президентської влади є такою недалекоглядною і взяла приклад з північної сусідки. Через це виглядає такою дикою в очах усього цивілізованого світу.

Цілі армії переодягнутих в камуфляжі, скінхедів, фашистських, неонацистських, сектантських організацій є на службі в господарів кремля. І, схоже, тепер такі ж армії формуються по Україні.

Дивакам з Банкової та Винниченка вартувало би знати – Україна не Росія. Тут таке не пройде.

  • 0
  • 3673
Схожі публікації