Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Передова дає нам час
08 Квітня, 17:24

Передова дає нам час

Те, що 24 лютого цього року в одну мить перевернуло життя кожного з нас, це без сумніву.

Але загартоване багаторічними стресами українське суспільство дуже швидко мобілізувалося та взялося до роботи.

Жінки комплектують сухпайки для воїнів та шиють одяг. Діти до мозолів плетуть маскувальні сітки для фронту. А чоловіки кинулися до військкоматів.

Однак, за моїми спостереженнями далеко не всі з максимальною користю використовують свій власний час та потенціал. Оскільки, як бачимо по місту, без діла тиняються натовпи переселенців чоловічої статі. Хтось з чоловіків в силу сьогоднішніх обставин втратив роботу, і не знає, що робити далі. А хтось через релігійні принципи та можливий острах, ніяк не втлумачить, що рано чи пізно абсолютно всім, повторюю всім, доведеться взяти участь у визвольній війні.

І допоки воїни перших та других черг мобілізації тримають передову, тим самим даючи нам цивільним можливість все добряче усвідомити та підготуватися, ми просто зобов’язані оцінити цей їхній вклад, не гаяти час та готуватися. Готуватися. Готуватися. Адже зараз володіння навичками тактичної медицини або вміння поводитися  з автоматичною зброєю, підсилить нашу впевненість у собі та принесе суттєву користь нашій спільній справі.

А мені як юристу одразу хочеться звернути особливу увагу чоловіків на те, що допоки в нас є цей час, давайте будемо його використовувати максимально корисно. Адже держава подбала про законну можливість професійної підготовки чоловіків у складі добровольчих формувань.

Одразу підкреслю, що добровольчі формування територіальних громад, це не загони самооборони та не громадські утворення. Це фахово координовані та добре підготовлені професійними військовими чисельні групи, які мають право володіти та застосовувати зброю. І ці формування залучатимуться Збройними силами України для виконання різного роду завдань.

У відповідності до приписів Постанови КМУ “Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад”, від 29 грудня 2021 р. № 1449, для осіб у складі добровольчих формувань передбачені присяга, контракт та отримання посвідчень. Що тягне за собою офіційний статус. В процесі участі, це практично/тактичні навчання на полігонах і у навчальних центрах за методиками передових країн світу, що мають неабиякий воєнний досвід.

А тому будьте особливо пильними у застосуванні власного енергоресурсу та часу. І допомагайте країні в складі лише офіційних підрозділів, не гайте наданий нам передовою час, адже «Хочеш миру – готуйся до війни!».

Виникли питання?

Звертайтеся +38 097-315-04-20

уповноважений добровольчого формування територіальної громади м. Львова

Андрій Петришин

  • 0
  • 1168
Схожі публікації