Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
путін не в силі зупинити війну
09 Квітня, 18:45

путін не в силі зупинити війну

Росіяни, які проти війни, ті, що емігрували чи сидять в тюрмах, всі біди перекладають на путіна. І це вчергове підтверджує – вони нація рабів. Перекладають вину на кровожерливого вождя, і жоден з них не визнає, що путін виконує волю кровожерливого насєлєнія.

Бажання нападати, вбивати, ґвалтувати, грабувати  – ось, що розв’язало війну. Орки цього хочуть, і путін їм це дав. Без підтримки насєлєнія він не розв’язав би війну, а зараз очевидно, що він вже не в силі її зупинити, бо 80% жителів росії прагнуть крові.

Бути сліпими, глухими, в бідах звинувачувати сусідів, вбивати, грабувати, ґвалтувати – від того нещасним – щастя.

Світ не прийняв і не прийме правила співіснування від брехливих, озвірівших дегенератів. Все скінчиться, і тоді вони всі покажуть пальцем на вождя. Але, депутинізація росію не врятує, навіть якщо вони самі на вогні спалять путіна.

Реакція від цивілізованого світу відповідна – знищити все що пов’язано з рускім міром. Це війна світів: співіснування неможливе.

Російські художники, музиканти, поети, письменники, артисти, спортсмени, журналісти, громадські діячі, як теперішні так і ті, що жили 300 років тому, визнані відповідальними за розв’язану війну, масові вбивства та реанімацію фашизму.

Падають російські пам’ятники, знищуються книги, картини, глушиться музика – всіх і все посилають за кораблем.

Зайве розбиратися хто, що і як. Українці коли бачили зло – виходили на майдани, билися за волю та правду, вони ж, суки, мовчали і хлебали бояришнік.

Питання зникнення ненароду – питання короткого часу, і це схоже радше на самознищення, адже напасти на всіх – це їхній вибір.

Попри випробування – Бог не може програти дияволу, і після найтемнішої ночі буде світанок, де в підручниках історії напишуть: «Була колись країна, в якій панував злий дух. Спільними зусиллями цивілізованого світу на чолі з Україною та її мужнім народом її вдалося утилізувати».

Прощяй нємитая.

Амінь.

  • 0
  • 5010
Схожі публікації