Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розчаровуватися – корисно, і я поясню вам чому
08 Серпня, 13:37

Розчаровуватися – корисно, і я поясню вам чому

Абсолютно невірне твердження, що якщо не зачаровуватись, то й розчарувань вдасться уникнути. Чого взагалі варте життя, в якому ви не зачаровуєтесь – людьми, природою, мистецтвом, музикою та різноманітними явищами цього неймовірного світу? Не життя, а одне розчарування.

Цікавим чином і розчарування більшою мірою відчувають люди, хто має звичку не жити в реальності і уникати зіткнень з життям, шкодуючи минуле, тривоги про майбутнє, болючі чи солодкі фантазії про те, чого немає. Реальність дарує таким людям розчарування, як подарунок – таким чином реальність привертає увагу до себе та запрошує познайомитись з нею ближче.

У розчарувань, наскільки болісно ми б не переживали їх, є величезний плюс – це контакт зі світом. Ближчий, тісніший контакт із цією реальністю. З чимось набагато більшим, ніж ви чи я. Розчаровуючись, ви краще знайомитися зі світом, з людьми, із самим собою. І це дарує вам можливість діяти точніше і жити повноцінніше. Розчарування – це знайомство з тим, що є. А чим тісніший у вас контакт із навколишнім світом, тим більш точними, вивіреними та гармонійними будуть у вас стосунки з ним, тим більше можливостей для справжньої (а не у фантазії) реалізації у цьому житті.

Багатьох з нас зараз розчарування завело в глухий кут і тут потрібно поставити собі запитання – де і в чому зараз моє “можу”? Я можу бути, можу не погіршувати ситуацію самобичуванням, можу спробувати щось нове, можу зробити собі каву, можу звернутись по допомогу. От просто зараз знайдіть свої 10 “можу”! А потім можна спробувати знайти свої “хочу”. Але початку усвідомленого життя достатньо і “можу”. Просто почніть!

  • 0
  • 299
Схожі публікації