Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Що курив виробник сувенірів “Бахмут”…
10 Квітня, 18:24

Що курив виробник сувенірів “Бахмут”…

Учора ввечері моніторила новини і завмерла… За 9 років війни звикла до новин різних, та це фото просто паралізувало.

Сувенір “Бахмут”. Декоративна підставка під пляшку алкоголю та кілька склянок. Сувенір “Бахмут”. Вам не ввижається, так само як не привиділось мені вчора ввечері. Зрештою, LMN показувала ці фото вчора у нашому Telegram-каналі.

340751905_595858305596193_8256080928162721488_n

Загуглити таку пропозицію виявилось вкрай нескладно – при вводі “штоф Бахмут” мені її запропонував чи не найзадрипаніший торгівельний онлайн-майданчик України. Крім, “Бахмута”, виробник “накурився” на ось такий “острів Зміїний”, називають його “тематичний міні-бар”:

znimok-ekrana-2023-04-10-o-18-06-07

У час, коли виробника “плющило” менше, він обмежився сувенірами під алкоголь “танк України”, “БМП України” і тд…

Зібравшись з емоціями, знайшла виробника. Ним виявися якийс підвальний ноунейм ROSI. Та написала маркетплейсам Rozetka та Prom.ua. Ці гіганти українського онлайн-ринку пропонували на своїх майданчиках увесь спектр цієї продукції.

Станом на цю годину відповідь отримала лише від Rozetka. Компанія вибачилась та пообіцяла прибрати неподобоство. Через кілька годин я перевірила – дійсно прибрали. Prom.uа, вочевидь, гроші пахнуть не дуже.

Мораль коротка, але дуже важлива: не треба чекати рік чи 10, аби нашим героям кричали услід “ми вас там не посилали”. Їхню гідність та їхній подвиг ставлять під сумнів і перетворюють на посміховисько вже тут і зараз. Поки у Бахмуті гине цвіт нації, якесь обмежене створіння отримало “натхнення” і творить та продає цей сором.

Я свідомо, як дружина захисника, вимикаю власні емоції і вмикаю холодний розум. Мені соромно. Будь ласка, не мовчіть, коли бачите подібне. Найменший хайп на війні має бути знищений і роздавлений!

  • 0
  • 625
Схожі публікації