Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щоб було завтра – План Маршала має бути сьогодні, – Курій Василь
21 Березня, 15:03

Щоб було завтра – План Маршала має бути сьогодні, – Курій Василь

Дай Боже, щоб війна швидко закінчилася і ми з блискучою перемогою повернулися до мирного життя. Але вона може затягнутися, і до цього маємо бути готовими.

Ми безмежно вдячні за підтримку нашим партнерам. Зброя, гуманітарні вантажі, гроші – це дуже важливо та потрібно, але вартує зараз спільно напрацювати механізми роботи української економіки в стані війни. План Маршала не після перемоги, а вже! Україна як держава має подбати про власну самодостатність, і партнери мають саме в тому допомогти – не рибу, а вудочку.

Зараз ми багато чуємо про післявоєнний План Маршала, програму економічної допомоги Україні після закінчення війни, але це завтра, а сьогодні – ЄС, США та інші наші партнери можуть втомитися від введення санкцій проти росії чи надання допомоги Україні. Маємо бути готовими подбати про себе самі.

Українці працелюбна нація! Території, в яких не ведуться активні бойові дії, мають стати максимально сприятливими для всіх видів бізнесу, задіяним має бути кожен клаптик сільськогосподарської землі, кожне промислове приміщення має стати заводом, складом тощо, кожен житель і, що дуже важливо, переселенець має отримати можливість працювати.

Україна не має права сумувати та чекати на гуманітарні вантажі. Маємо тримати стрій, жити, усміхатися, працювати і бути квітучою країною вже сьогодні! В нас герої – воїни, але війну за майбутнє нації мають підсилити й інші герої – хлібороби, будівельники, логісти, айтішники, банкіри, і цей перелік дуже довгий.

Це для нас священна війна за життя, і кожен громадянин має та хоче бути корисним, отримати можливість працювати для фронту, заробити на харч для своєї родини, а не стояти в черзі за гуманітаркою.

Щоб було завтра – План Маршала має бути сьогодні.
Слава Україні!

  • 0
  • 1339
Схожі публікації