“Сьогодні – антихайповий понеділок…” – Наталя Гром – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Сьогодні – антихайповий понеділок…” – Наталя Гром
05 Червня, 19:34

“Сьогодні – антихайповий понеділок…” – Наталя Гром

Сьогодні – понеділок Святого Духа. Хто був у церкві – слухав Євангеліє. На кожне свято уривок з Євангелія підбирається символічним і глибокозначним.

Нинішній уривок про те, як не хайпувати, а вирішувати конфлікти у спільноті:

  1.  Завинив проти тебе хтось – піди і скажи йому це в очі, поговори особисто.
  2.  Не помогло? Візьми з собою двох-трьох людей із вашої спільноти і поговори ще раз у маленькому колі свідків, які мовчатимуть, якщо справа вирішиться, “не виноситимуть сміття із хати”.
  3.  І лише коли це не спрацювало – дій, як вважаєш за потрібне.

Скільки із нас перестрибує перший і другий крок та одразу хайпує? Ааа! Він те-то не так зробив! Ооо! Вона там-то не так сказала! Еее!

Скільки із нас замість піти до людини і у вічі її запитатися – обпліткують позаочі всім і вся свої здогадки? “Та ні, бігме, я не обмовляю – я ж правду кажу..!”

Дивно, здавалось би, але декому легше в інтернеті написати, як людина щось десь не так зробила/сказала, аніж приватно в неї запитатися, а чому саме так було зроблено/сказано і непублічно пояснити, чому ти вважаєш, що це неправильно…

Духа Святого часто порівнюють з вітром, якого не бачиш, а лише відчуваєш його подих. Нехай він надихає нас у нашому житті робити безліч “невидимих” справ, залагоджувати безліч конфліктів так, що інші цього й не побачать, і ступати на третій щабель тільки після того, коли перші два не спрацювали.

Але це вже буде історія не про хайп, а про щось інше, справжнє…

  • 0
  • 460
Схожі публікації