Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Світ має здолати свій страх і відкрито вступити в війну
28 Червня, 20:38

Світ має здолати свій страх і відкрито вступити в війну

Україна на своїй території та своїм людським ресурсом протистоїть агресії країни-терориста. Нас підтримує весь цивілізований світ, велике спасибі, але цього замало, потрібно ставати пліч-о-пліч і разом битися з абсолютним злом!

Яка різниця в НАТО Україна чи не в НАТО? Як сильні світу цього будуть пояснювати нащадкам, що будучи в Альянсі вони спостерігали, як варвари випалювали найбільший народ в центрі Європи?

Яким стане світ якщо, не дай Боже, Україна не встоїть? Чи ви хоч можете уявити такий розклад? Це якась суцільна темрява, де торжествує брехня та вбивства…

Не можна допустити, щоб нелюди захоплювали українські міста та села, землі та ресурси, бо це буде живити ворога. Жорстока мобілізація на окупованих територіях призведе до того, що велика частина українців під дулами «загранотрядів росгвардії» буде штурмувати свої ж міста, а може й Варшаву, Вільнюс, чи Відень.

Ядерний удар, яким лякають? Та пішли вони! В нас чотири атомні електростанції, а це 15 реакторів, плюс заморожена Чорнобильська. То що, поміряємося? Ну, а для чого нам світ, в якому немає Незалежної України? Для чого взагалі світ, в якому править диявол?

Україна б’ється за всіх і з підтримкою всіх! Але цього може бути замало, потрібно об’єднатися і виступити єдиним фронтом. Тисячі літаків, танків, мільйони воїнів – терористи мають бути розбиті і що важливо – суд та покарання! Жоден політик не може говорити з терористами. Все, той ліміт вичерпано, теплом в оселях не можна торгуватися в обмін на знищення демократії та масові вбивства людей. Настає час відкривати другий, третій, п’ятий, шостий… фронт.

Світ має здолати свій страх і відкрито вступити в війну проти країни-терориста. Затягування тягне за собою смерті, і все одно воно не врятує від прямого збройного зіткнення з росією. Третя світова вже йде повним ходом. Не соромтеся, панове європейці, маєте добрий шанс відстояти свої народи на нашій землі. Питайте в України дозволу, вводіть війська, вам все одно не сховатися.

  • 0
  • 2030
Схожі публікації