Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сильна Україна – це наше із Вами завдання
17 Березня, 12:30

Сильна Україна – це наше із Вами завдання

За нашу перемогу у цій війні ми платимо найвищу ціну з усіх можливих – життями наших громадян. Без сумніву, Героїчних і відданих Україні. Вічна пам’ять їм та вічна шана.

У ці важкі дні усвідомлюємо найважливіше – сильна Україна – це наше із Вами завдання. Сильна Україна – це сильна армія, сильна економіка. Це надпотужні культура, медицина, освіта та спорт. Це історія, яку потрібно вчити та переповідати щодня.

Це робота на благо України кожного із нас на своєму місці.  Тому після перемоги ми повинні бути готовими працювати ще більше, любити свою державу ще дужче, віддаватися власній справі ще активніше.   Підтримувати один одного ще міцніше. Відбудувати кожну будівлю, наповнити любов’ю кожне серце, Гідно вшанувати кожного Героя. І тоді Україна не просто процвітатиме. Вона буде успішною державою успішних людей, зазіхати на суверенітет якої не наважиться ніхто у світі.

Бо наша земля – це наші Герої. Наша земля – це наша із Вами відповідальність. До Перемоги!

І, звичайно, не втомлююсь повторювати: Велика Вдячність ЗСУ та волонтерам! Вдячність керівництву держави та очільнику Львівської обласної військової адміністрації. Вдячність кожному із нас.

  • 0
  • 47
Схожі публікації