Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тетяна Криворучко-Фалат: «Перестаньте сваритися через негідних кандидатів»
27 Лютого, 17:11

Тетяна Криворучко-Фалат: «Перестаньте сваритися через негідних кандидатів»

Президентська кампанія в самому розпалі. До  виборів залишилось трохи більш, ніж місяць. Частина тих, хто вже визначився з вибором, взялась агітувати за своїх кандидатів. І почалось…

Люди готові один одного з лиця землі стерти! Невже дружба, яка тривала роками, варта того цирку? Невже, ті, кого важко назвати гідними кандидатами, варті ворожнечі, яку ви створюєте між собою?

Спостерігаю останні кілька тижнів, як кращі друзі чи знайомі поливають один одного брудом, бо той чи інший думає не так.

“Як він(вона) так можуть? Це ж клоун, а цей бандит, а ця аферистка і т.д.”

При цьому кожен думає, що саме його вибір найдостойніший.

Та нема там достойних! Майже кожен з них був у системі і встиг показати себе не з найкращої сторони. А ті, хто не були,  все одно пов’язані з представниками цієї системи, оскільки їхня агітація проходить за підтримки дуже впливових людей.

А цей цирк з кандидатами влаштували для нас з вами, щоб ми от так сварилися, сперечалися, гнівалися роками. Це для того, щоб вкотре ще і ще послабити дух нації, принизити нас… Невже це не зрозуміло?

Кожна людина в силу тих чи інших причин має право на вибір, який вона зробила. Якщо він не правильний, з вашої точки зору, спробуйте делікатно провести дискусію, пояснити. А не так, як це відбувається, принижуючи та зневажаючи один одного.

Невже ви готові за тих кандидатів, які мають нас за ніщо, отак нищити один одного?!

  • 0
  • 4806
Схожі публікації