Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Або ти блазень з підтримкою мас, або гоноровий хлоп, який сам себе поважає”
06 Жовтня, 19:27

Василь Курій: “Або ти блазень з підтримкою мас, або гоноровий хлоп, який сам себе поважає”

Підтримка електорату прямо пропорційна твоїй гнучкості та злиттю інтересів цього самого електорату.

Для того, щоб тебе любили та підтримували маси, ти маєш іти на поводку в цих мас. З ними співати, танцювати, якщо прийдеться – їх покривати та разом красти.

Коли ти вирішив тримати позицію, жити за принципом, бути безкомпромісним – твоєму рейтингу гаплик. Коли ж пішов на договорняк з усіма – в тебе все вийде.

Якщо у Старосамбірському районі 10 тисяч людей задіяно у вирубках лісів – будь з ними, і ти станеш непереможним.

Дуже часто під виборчими дільницями ми можемо побачити нафаршировані алкоголем авта лісових ділків. В них завдання – гасити незручного кандидата і витягувати того, хто дасть їм жити.

Ліс – це не тільки гроші, ліс – це вибори.  Старі політики це дуже добре засвоїли і цим користуються вже роками.

Не залежить, скільки добрих справ ти зробив, як подбав про бюджет, які будови та ремонти ініціював.  За твоїми досягненнями пильно слідкують і при першій нагоді їх вкрадуть – видадуть за свої. Як? Просто: вони з електоратом, вони єдине ціле, разом співають, танцюють, покривають та крадуть.

Для того, щоб допомогти людям, наприклад, розвинути в гірському селі інфраструктуру, політик має солодко збрехати. А потім спробувати їм допомогти проти їхньої ж волі, бо ж багатьом доведеться перейти дорогу – дорогу до лісу. Чи багато готових так вишукано вигинатися? Думаю, ні. Набагато простіше – солодко збрехати, щоб потім солодко жити і дати жити іншим. Правда, не всім, а окремій групі.

Ніхто не допоможе людям, поки вони самі собі не допоможуть. Поки виборець не зречеться свого шкурного інтересу заради розвитку села, району, області, країни, то нічого в нас не вийде.

Часами кумедно і одночасно сумно спостерігати, на кому фокусується увага виборця. Здається, гіршої бездари та нікчеми суспільство ще не виродило. Але пожадливість виборця перемагає.

Політик, який не розмінюється та не стелиться під електорат, перестає бути політиком, а політик, який це зробив, – стає курвою.  Це діагноз нашого суспільства, і ми не можемо враз його вилікувати.

Отож, панове, вибір невеликий – або ти блазень з підтримкою мас, або гоноровий хлоп, який сам себе поважає.

 

 

  • 0
  • 3689
Схожі публікації