Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Активістів вбивають за ліс!»
22 Грудня, 16:20

Василь Курій: «Активістів вбивають за ліс!»

У справі Катерини Гандзюк – нова версія. Версія, яка дуже схожа на правду. Активістка викривала держслужбовців та представників місцевого самоврядування Херсонської області, причетних до злочинної схеми вирубування лісів. У СБУ розповіли, що цілком можливо, що вбивство замовили представники лісової мафії, які водночас є представниками влади…

Хіба не та сама ситуація у нас?

Павутиння  лісової мафії також веде  до посадовців органів влади та місцевого самоврядування.

Всі важелі та інструменти, які впливають на роботу лісгоспів та діяльність лісової мафії на території нашої області, зосередженні в Львівській обласній раді та Львівській державній адміністрації.

Керівник Держлісгоспу, Анатолій Дейнека, депутат обласної ради від фракції БПП, а «Галсільліс», де «господарює» Володимир Мельник, взагалі є комунальним підприємством обласної ради.

Голова обласної ради – представник БПП, більшість – БПП.  І тут вартує спитати голову ЛОДА пана Синютку – так працювати дав команду Президент?

У Львівській обласній раді можуть бути сварки, протиріччя, конфлікти щодо різних питань, єдине, що «заходить» і в чому рада монолітна, це лісова господарка. Тут всі починають запихати голови під стіл, адже в кожного на окрузі масово крадуть та вирізають ліс. Лісгоспи в курсі, влада в курсі, всі в курсі. Для чого ж сваритися…

Більшість схем діяльності лісової мафії викрито, проведено багато прес-конференцій, круглих столів, нарад, сесій, але Львівська обласна рада вперто відмовляється наводити лад з лісгоспами.  Доведено мільйонні збитки, а вони не чують. Кивають на поліцію, прокуратуру, екологію,  але розуміють, що і ці нічого не зроблять, звичайна перепасовочка.

Своя пилорама – то як депутатський значок для багатьох місцевих обранців, як підтвердження поважного статусу для голови сільради.

  • 0
  • 2154
Схожі публікації