Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Для початку хоча би повірте, що він є»
05 Серпня, 19:25

Василь Курій: «Для початку хоча би повірте, що він є»

Не можу мовчати і спостерігати, як агресивні дурні вперто заганяють людей в могили.

Звертаюся до всіх друзів, побратимів, знайомих, лідерів громадської думки, прошу вас – давайте будемо про це говорити, давайте переможемо телепнів і змінимо думку суспільства, масові зараження та смерті не дають права мовчати – коронавірус є.

Смішно, ви скажете? Так, смішно, але більшість оточуючих таки переконує мене, що його нема, а я потрапив під вплив масонів, світову змову євреїв, та заколот наших медиків.

Все – доста! Потрібно всім долучатися і для початку перемагати COVID-19 на інформаційному фронті. Вже місяцями журналістів Львівської Мануфактури Новин та адмінів Фейсбук-груп розпинають на всіх сторінках – скільки вам заплатили за брехню? Чому ви пишете про те, чого немає?

Нам ніскільки, а скільки вам, неукам, заплатили за смерті українців?
Так, здоровий і знати не буде, що перехворів, а хто дав вам право нехтувати мільйонами хворих? Чи може хтось з вас на 100% переконаний, що здоровий? Є люди, які роками борються з онко і діабетом, а ви вирішили їх підставити, ви просто не даєте їм шансу.

Далеко ходити не треба, аби переконатись, що коронавірус є. Розплющіть очі, подивіться навколо: скільки зараз, посеред літа, хворих людей відлежується вдома, скільки похоронів щоденно у кожному селі. Так, часто це онкохворі люди, часто з діабетом, часто літні. Але ж ЛЮДИ. Чиїсь батьки, діти, друзі, рідні. Хіба ж вам вершити їхню долю і вкорочувати вік своїм невірством у коронавірус і впертим ігноруванням усіх вимог? Подивіться, що робиться у лікарнях! Прийдіть і подивіться, які черги під рентген-кабінетами, спитайте, скільки людей щоденно викликає швидку. Почитайте нарешті тих, хто пережив COVID-19. Спитайте, як їм було в лікарні. Поспілкуйтесь з тими, хто втратив рідних. Їм ви теж скажете, що коронавірусу немає?

Я сьогодні розмовляв з лікарем Рудківської лікарні, яка приймає хворих з підозрою на коронавірус, ну повірте же мені – там кронти. Просто кронти і пояснювати деталей не буду.

Влада, якою би вона не була, пробувала з того ресурсу, який має, хоч щось робити – так ні, затравили. Влада не могла рятувати мільйони проти волі мільйонів. Люди самі кусали руку допомоги, яку з острахом їм протягували.

Прошу всіх, хто вірить мені, закликаю – для початку просто повірте, що він є і він вже дуже близько.

Прошу всіх, хто має аудиторію, до кого прислухаються, бийте в усі дзвони, пишіть та кричіть, що він таки є.

А камені, які летять, та хай б’ють, не кремпуйтеся, старенькі та хворі потребують захисту, все інше немає значення.

  • 0
  • 6545
Схожі публікації