Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Дубневич і Лопушанський – лакмусовий папірець нового парламенту”
24 Липня, 20:00

Василь Курій: “Дубневич і Лопушанський – лакмусовий папірець нового парламенту”

Зеленський і команда отримали контрольний пакет у Верховній Раді. А це означає, що більше немає жодних «золотих карт», є просто величезна відповідальність.

За стан справ в країні наступні 5 років несе відповідальність одна людина і одна партія. Нарікати, звинувачувати і переводити стрілки вже не буде на кого. Чи може щось завадити Зеленському зняти недоторканість? Нічого! Що заважає притягнути за економічні злочини олігархів до відповідальності? Теж нічого. А якщо так, то ми розуміємо: депутати Дубневич і Лопушанський дуже тимчасове явище у Верховній Раді. Це також проглядається в діях команди Дубневичів в області. Багато їхніх вірних соратників чи то спільників розбігаються в різні боки і починають шукати інших “власників”.

Якщо Зеленський і Ко залишать мандати олігархам, тоді марна справа вірити щирим намірам. Ми розуміємо, що вони будуть «гальмувати» будь-які ініціативи позитивних змін. Депутати-мажоритарники при всіх режимах «тушкували» в бік президентської більшості, отримували свій кусочок з бюджету, благословляли ключові кадрові призначення на посади в окрузі. Одним словом – були князьками. Зараз виглядає так, що їхні можливості будуть далеко не такими. Процес запущено: подання на нових голів РДА уже пішли. І призначення відбудуться незалежно від того, хто себе вважає князьком.

Мандат депутата Верховної Ради втратив свою бронь від закону. Найближчими днями ми отримаємо відповідь на запитання, чи ЗЕ готовий змінювати країну, чи ЗЕ готовий віджати у «попєрєдніків» схеми та потоки. Щиро хочу вірити і надіятися на перше. Інакше – біда. Тож якщо через якихось півроку ми ще бачитимемо у депутатах Дубневича та Лопушанського – можна зливати воду. Чекати зовсім мало.

  • 0
  • 5265
Схожі публікації