Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Електорат Зе – 12 мільйонів. Якщо хоча б 10% з них прийде на Грушевського, ВРУ прийме будь-які потрібні закони»
26 Квітня, 18:30

Василь Курій: «Електорат Зе – 12 мільйонів. Якщо хоча б 10% з них прийде на Грушевського, ВРУ прийме будь-які потрібні закони»

Мабуть, ви помітили,  що в українців до влади ставлення недовірливе. Навіть до тої, яку самі ж і вибрали.
І так, обраного сьогодні вже завтра обвішають ярликами і піддадуть найрізкішій критиці.

Згадайте, наші Президенти «добували» свої терміни з великими труднощами і нульовими рейтингами. А один взагалі п’ятами накивав у Ростов.

Що цікаво: чим більша надія, тим потім більше розчарування. Ющенко, Порошенко – яскраві тому приклади. А тому 73% підтримки Зеленського є насправді не лише визнанням, а величезною відповідальністю. І якщо новообраний президент відразу не діятиме ефективно, то є велика ймовірність тотального розчарування і формування в людей лютої ненависті. Бо ж він «украв мрії», які народ «намріяв» перед виборами.

Вихід один – діяти. Питання: як, якщо всі сили та ресурси зосереджені у парламенті, де, не факт, що погляди гаранта будуть підтримувати?

А дуже просто: Україні та українцям для розвитку держави вкрай потрібна законодавча база, яка допоможе реформувати силові структури, суди, освітню, медичну та інші галузі, переглянути підхід ціноутворення по тарифах, зміни до кримінального та адміністративного кодексу. Люди очікують на законопроекти про імпічмент та зняття недоторканості. Вони трохи популістичні, але точно піднімуть дух у суспільстві. Закони, які допоможуть «роздягнути» олігархів та повернути Камази крадених грошей у казну.

Отож Зеленському і його команді потрібно все напрацювати і відразу після після інавгурації занести у те «зміїне гніздо». Скажете, що не приймуть? Приймуть і то дуже швидко, бо президент має покликати 73% прийти під Верховну Раду і підтримати його ініціативу.

За Зеленського проголосувало понад 12 мільйонів українців. Як гадаєте, які рішення прийматиме Верховна Рада, якщо хоча би 10% із них прийде під її стіни? Все вірно – рука сама потягнеться до завітної кнопочки – “ЗА”.

Наш народ, виглядає, до змін і радикальних рішень готовий. Тож якщо Зеленський не скористається цим перші місяці – отримає 100% в мінус, які розірвуть Банкову.

Історія повинна вчити, не варто вкотре наступати на граблі!

Джерело: Фейсбук- сторінка Курій Василь.

  • 0
  • 1386
Схожі публікації