Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Гральні автомати і ручне управління Зеленського»
24 Грудня, 15:16

Василь Курій: «Гральні автомати і ручне управління Зеленського»

Нинішньому президенту делегована повнота влади. Він без проблем «легким наїздом» може звільнити будь-якого керівника, за один день зупинити контрабанду на митниці чи закрити заклади з гральними автоматами.

Це заходить, народ порскає кип’ятком від захвату, але є в мене відчуття, що то якось трохи фальшиво.

Ми повземо на механіці, коли цілий світ вже давно пересів на автомат. Якщо судом, прокуратурою, поліцією, фіскалами і іншими керувати в ручному режимі, то все, що за один день закрили, – за пів дня можна буде відкрити.

Де відповідальність за злочини та завдані мільярдні збитки економіці країни? Незаконні гральні заклади працювали в усіх містечках і навіть селищах та селах. Силовики роками їх кришували! А тепер розігрують комедію – просять громадян повідомляти, де ці гральні автомати стоять. Загубили свою «базу даних»?

Як я маю спокійно спати в країні, де тотально всі «в темі»? Закриття за один день гральних закладів – це не перемога над мафією. Це визнання корумпованої до самих кісток правоохоронної системи.  Це просто вирок надії, що десь ще можуть бути чесні правоохоронці.

Є розуміння, що в будь-який момент усі незаконні схеми в кожній галузі можуть бути припинені. Однак мафіозі, які це очолювали та десятиліттями крали, будуть помилувані, залишаться на посадах, з награбованим заляжуть на дно, поживуть на зарплату декілька місяців і будуть кумекати над більш вишуканими схемами. Щоб знову молотити бабло в обхід бюджету.

А тепер ліс. Ніколи моїм  помічником в боротьбі з лісовою мафією не буде прокурор, який ще 6 років після Революції жив з лісу. А зараз пропонує бути союзником та разом здолати своїх же спільників! Брехун він та перевертень: так перевтілюється вже не вперше. Усі революції змушували тих засранців скидати шкіру і обростати новою, пухнастою.

З прокурором, який робив з мене дурня 6 років, я не маю бажання іти в бій проти лісової мафії.

Або реформуються структури і в країні встановлюється диктатура права, закону… Або ми на ручному керуванні зірвемося в прірву.

Неможливо перемогти зло з тими, хто останні два-три десятиліття був у зла на зарплаті!

  • 0
  • 2034
Схожі публікації