Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: Хто несе відповідальність за смерть?
23 Жовтня, 15:15

Василь Курій: Хто несе відповідальність за смерть?

Влада,  яка прийшла на крові Небесних, покриває винних в масових вбивствах під час Революції Гідності.

Порошенко, Гройсман, Аваков, Луценко, Грицак… Вони мають українців за дурнів, перед Річницею «порадують проривом» в розслідуванні, і знову мовчання.

Рік часу купували комп’ютеризований мікроскоп, не має кваліфікованих балістів, затягують науково дослідні інститути, судові експерти, потрібен слідчий експеримент….

Вони підводять нас, що головний винуватець –  «Беркут», який вже за поребриком і воює за лугандон.

Але ж ні. Мене мало хвилює та скотина, що тиснула на курок, вона вже втекла. Мене болить за «друзів Януковича», які залишилися в країні, призначаються на ключові посади, затаїлися і чекають чергового моменту, щоб різати по живому мою країну.   За смерть Небесних мають відповісти: прокурори, мєнти, судді, політики, чиновники, бандити, тітушки і вся наволоч, яка організовувала супротив волі свого народу.

Своїми діями вони довели до затяжного протистояння на Майдані, до смертей та кривавої розв’язки.

Синок Василя Грицака, керівника СБУ моєї країни, Олег Грицак, під час Революції Гідності як прокурор переслідував активістів, продукував проти них справи. Відомі щонайменше три випадки, коли молодий прокурор-мажор запакував за грати активістів, з якими жорстоко поводилися і вибивали признання. Зараз Олег Грицак служить «ідеям януковича» вже в команді «порошенка-луценка», він заступник прокурора Полтавської області!

При цій владі винні за вбивства не понесуть покарання, бо є велика імовірність, що слідчий та прокурор вийдуть самі на себе.

  • 0
  • 4273
Схожі публікації