Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Я його не хочу, але Майдан неминучий»
10 Січня, 14:33

Василь Курій: «Я його не хочу, але Майдан неминучий»

Завтра нас кличуть на газовий майдан, перед тим на авто, податковий, фопівський і ще купа всяких інших.

У час, коли ти розумієш, що зливають твою країну, просити дешевого газу – це таке саме, як просити в ката натопити в камері перед смертю. Чи стане від того легше? Газ, світло, авто, ковбаса – це все, що потрібно населенню, але є ще і потреби нації.

Гідність – це перше, по що я піду на Майдан, візьму биту і піду гамселити ворогів державності. Фарбованих покидьків, які знайшли собі схованку вже за другим після Майдану президентом-зрадником.

Не просіть їсти, а бийтеся за право вільно жити та заробляти в вільній країні.

Вже очевидно, ми на краю, після зради Порошенка – зрада Зеленського, далі пітьма, у нас немає навіть натяку на лідера, який може з неї вивести, що саме страшне – попередні два брехуни вкрали віру та надію.

Здобутки Революції Гідності на закінчені. Зеленський, за півтора року став найбільшим розчаруванням, його слуги знайшли спільну мову з бандитами Януковича, корупціонерами Порошенка, тепер це спільна армада ворогів України.

Я його не хочу, але Майдан неминучий, газові чи фопівські «майданчики» – випускають пар, розхитують, але по своїй суті нічого не вирішують, тому буде він – справжній і, на жаль, жорстокий та руйнівний.

Орки з півночі, не зброєю, а хитрістю окупують Україну. Проросійські партії та лідери отримують що раз більшу підтримку розчарованого зрадою населення. Ні парламент, ні президент не добудуть кінця терміну – «Аннушка вже пролила масло» і немає на то ради.

Нам не оминути покути за недалекоглядність і віру солодкій брехні корупціонера та блазня.

Корупція страшніша будь-якого зовнішнього ворога – це собі затямте. Не просіть в своїх катів поїсти і закурити перед кінцем, а вчепіться їм в гартанку та вигризіть своє. Ходити на майдани за газ, світло, воду і авто – то таке саме, як лякати їжака голою сракою. Не можна вилікувати вражену гангреною кінцівку примочками. Дуже важливо розуміти, що такі «майданчики» дуже часто влаштовують самі вороги, щоб створити нам ілюзію, та успішно контролювати протестні настрої. Приглядайтеся до тих, хто вас закликає, щоб то часом не був соратник Януковача, подєльнік Порошенка чи васал і того, і того.

Попри все, в найважчі часи з нами Бог, а найтемніша ніч перед світанком.

  • 0
  • 9236
Схожі публікації