Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Месії не буде”
24 Березня, 14:26

Василь Курій: “Месії не буде”

Ми маємо покладатися самі на себе, а Україна на кожного з нас.

Список кандидатів в президенти,  швидше розстрільний список, аніж достойні мужі.

Усю владу в країні захопили корупціонери-клептомани, це стосується і  уявної опозиції.

Соромно за технічних кандидатів, які для того щоб «відгризти» декілька тисяч голосів для «господаря», готові виставляти себе на всю країну блазнями та марнувати  мільярди на кампанію.

Народ, громадськість на даному етапі не може по-серйозному впливати через вибори на зміну політичних еліт, не можемо це робити через масові акції непокори, майдани – війна.

Залишається змиритися і тут, на низах, створювати для «примар з минулого» пекельні умови, ми маємо відсікати піхоту, потрібно говорити голосно,  відкривати людям очі, позбавляти негідників  підтримки.

Виснажені і загнані активістами, ранені в міжусобицях,  «примари»  не зможуть перемагати на виборах.  Їх потрібно добивати, наша зброя – створені на низах міцні середовища та команди людей, які об’єдналися довкола цінностей. Вони добре знають один одного, мають довіру та прагнення бачити свою державу сильною.

Переконаний, «пережитки»  відступлять. Їм не вистачить грошей скупити все і всіх. Ті, кого вони мають за членів своєї команди, у вирішальний  момент зречуться наволочі, бо подумають про майбутнє дітей та внуків. Здоровий глузд та інстинкт самозбереження переможуть.

Ми не маємо можливості змінити все вже і зараз, але в нас є право боротися.  Війна за майбутнє ведеться не тільки в окопах, ключовою буде перемога в наших головах та мізках.

Часи, коли держави виборювали собі місце під сонцем луками та крісами давно минули. Без бюлетенів не обійтися.  Поки та вся наволоч  гризе горлянку одне одному, нам вартує готуватися.  Відіб’ємо ОТГ – не отримають відкатів з села, міста, відіб’ємо область – дзуськи їм, а не грошенята та ресурси  з області.

Все в наших руках, не нарікати, а працювати!

  • 0
  • 4310
Схожі публікації