Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Ми скинули не Януковича – ми скинули кайдани”
20 Листопада, 16:42

Василь Курій: “Ми скинули не Януковича – ми скинули кайдани”

Тінь, яка падає на здобутки Революції Гідності, безсила погасити світло.

Український народ зміг вирватися з полону совкової Росії та розпочати будівництво нової вільної країни. Ми ще не знаємо до кінця, хто є нашим другом, але ми вже напевно розуміємо, хто 100% є ворогом. Можна довго розмірковувати, хто стояв за лаштунками Майдану, хотів крові, скористався хаосом, захопив владу, чи «віджав» територію. Думки лякають, але є один беззаперечний факт – ми перемогли.

Ми стали народом, нацією, силою. Сумбурне мислення багатьох жителів країни перетворилось у думки свідомих українців. 21 листопада розпочався відлік кінця фальші, його не зупинити. Ми скинули не Януковича – ми скинули кайдани. Багато хто цього не очікував, прорахувався, тепер мучиться, намагається повернутись назад – дарма, щурі приречені, запаси їжі, мури, нори, «ксіви» не врятують.

Вони ще в радах, на посадах та в кабінетах, виглядають пихатими і сильними, але тільки виглядають, насправді перелякані з дня на день в очікуванні, що їх виведуть і кинуть на коліна, а потім турне в сміттєвому баку. За волю ми заплатили дорогу ціну і бариги розуміють, переплатити не зможуть. Не існує такси, щоб відкупити гідність!

Вітання мільйонам українців з Днем Гідності та Свободи, не сумуйте, ми живемо в прекрасний час і стали свідками Відродження Рідної Країни, стисніть кулаки і добивайте наволоч, яких би кольорів вона не була, не звертайте уваги на мандати та посади. Ви маєте повноваження, делеговані Революцією Гідності – ви народ, нація, сила.

Минуть століття, історією відродження України будуть захоплюватися нащадки, а сусіди будуть заздрити, бо в них не було славних пращурів, які з патиками та фанерними щитами відстояли в бою людську гідність та майбутнє своєї нації.

  • 0
  • 1993
Схожі публікації