Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Ми заходимо в крутий ступор. Вийти з нього допоможе лише вакцина. Або Бог»
23 Квітня, 14:47

Василь Курій: «Ми заходимо в крутий ступор. Вийти з нього допоможе лише вакцина. Або Бог»

Офіційний лік іде на тисячі, по 500 додається кожен день. Та є розуміння, що коли б наші лабораторії робили більше ПЛР-досліджень, цифри були би в рази більші.

Ми щоранку чекаємо оновлених даних від МОЗ. Порівнюємо з днем напередодні і бачимо, що в області за 24 години заразилося 3, 5, 10 людей. Хтось робить висновок, що цифри мізерно смішні, ніякої пандемії нема, а влада тримає людей на карантині, бо має якийсь хитрий план. І не вдумується – звідки ж беруться ці цифри?

У МОЗ їх подають обласні лабораторії. Так от. За минулу добу у Львівській області провели 188 ПЛР-досліджень. За позаминулу – 150. За день перед тим – 76. Чи можуть результати цих досліджень показати реальну картину? На Львівщині живе 2,5 мільйони людей. 188 досліджень – на 2,5 мільйони осіб! А ще треба пам’ятати, що хворим на коронавірус роблять повторні аналізи, тож число людей з підозрою, яких тестують, іще менше!

Ми співчуваємо буковинцям, бо в Чернівецькій області хвороба поширюється стрімкіше. Офіційно зараз там  – 1140 випадків. На Львівщині – 282. Але стоп. На Буковині з розрахунку на 1 мільйон осіб провели в 4 рази більше тестів, ніж в середньому по Україні!

Часто чуємо про випадки, коли діагноз COVID-19 хворому ставлять посмертно. Скільки зараз людей лежить з пневмоніями у райлікарнях, лікарнях Львова? А скільки людей з кашлями і температурою лікуються «по телефону»? Хтось знає? Ви десь бачили ці цифри? Ці хворі знають свій діагноз?

Люди очікують закінчення карантину… А як це? Хтось може пояснити – за рахунок чого?

– вбитої медицини?

– горстки щирих волонтерів?

– цілої купи брехливих політиків?

– ще більшої купи політиків, яка піариться на біді?

– відсутності тестів?

– замовчуванні правди про поширення хвороби?

– тотальної, просто неймовірно безглуздої брехні та перекручуванні реальної картини?

– закриття церков?

– гнилої правоохоронної системи?

– несвідомості наших громадян?

Так в чому є цей промінчик, що може дати нам надію? Ми заходимо в крутий ступор. Думаю, з нього може допомогти вийти хіба вакцина (якщо таку знайдуть) та примусова вакцинація. Або Бог. А ви який вихід бачите?

  • 0
  • 7052
Схожі публікації