Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Петру Порошенку треба зупинитися”
25 Червня, 19:30

Василь Курій: “Петру Порошенку треба зупинитися”

Народний депутат України 3, 4, 5, 7 та 9 скликань, ексміністр закордонних справ, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі, засновник «Партії регіонів» та «БПП», Президент України Петро Порошенко має відійти від політики.

Бо двічі в одну річку не ввійдеш і на все свій час. А коли в тебе ще й рейтинг 4%, – то і народної мудрості не треба…

Шановний Петре Олексійовичу, якщо і справді вболіваєте за Україну, відійдіть убік. Звільніть нішу для справжньої і більш якісної опозиції. Президентом ви вже не станете, бо, як не крути, – ви не лідер. І на ваш клич люди вже не відгукнуться.

А якщо й далі будете хапатися за соломинки і баламутити суспільство – і самі потонете, і народ за собою потягнете: у другий тур президентських виборів вийдуть Зеленський і Бойко. А до такого розвитку подій ми, на превеликий жаль, таки ідемо. Зокрема завдяки вам…

Вчасно піти – нелегко, то ціле мистецтво! Як показує історія, багато якісних політиків, які претендували на статус національних героїв, – на свою біду, чогось затрималися. І перетворилися на невдах. Я проти, щоб політично переслідувати експрезидентів. Не треба їх тягати по судах. Бо це дискримінує інститут президенства в Україні. І нашу державу.

Зеленський має дбати про імідж країни в очах усього білого світу. А Порошенко – піти. Власник корпорацій, заводів, ЗМІ, кандидат юридичних наук, заслужений економіст міг би знайти собі якесь гідне заняття. І вгамувати не зовсім здорові політичні амбіції.

Фото Василя Курія.

  • 0
  • 8738
Схожі публікації