Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “Після першої спроби “домовитися” все рухне”
04 Серпня, 15:49

Василь Курій: “Після першої спроби “домовитися” все рухне”

Команда ЗЕ не має шансу виграти, якщо сяде грати за один стіл з професійними шулерами. Має відбутися повне перезавантаження влади. Будь-який «колишній», що залишиться на посаді, буде ознакою договорняка.

У Львівській області звільнити повинні усіх посадовців по лінії ОДА, РДА –  керівників відділів, департаментів, управлінь, служб. Мають піти очільники усіх інституцій, які виконують функції держави, в тому числі правоохоронних підрозділів, судів, екології, митниці, держпраці, освіти, медицини, культури і інші. На ягоди в Польщу – дорога керівникам усіх лісгоспів – це очевидно.

«Ти не дай йому вмерти, воно не дасть тобі жити», – так казала моя бабця. Якщо Зеленський-Мальський спробують бути добрими з «ними», то дуже швидко отримують віддачу: люди все бачать та розуміють, а, вбивши їхні сподівання та надії, влада залишиться без підтримки. Потім слідує ненависть, а далі – самі розумієте – вже дуже скоро «динозаври» скористаються посадами, накраденими грошима і здобудуть мандати на місцевих виборах. А там – децентралізація, більше повноважень на місцях, ліквідація РДА. Владу переберуть сформовані з депутатів виконкоми. Наступний сценарій пояснювати не потрібно.

Ключовими при призначенні на посади мають бути особисті моральні якості майбутнього керівника. Професіоналізм і досвід, про який вони нам розповідають, потрібний тільки для того, щоб вишукано красти.

Смішно вірити та надіятися, що хтось покається і візьметься за розум. Вони просто заляжуть і будуть готувати реванш – ми вже це проходили. Жодної краплинки жалості, бо люди, які крали, відкатували, «рішали питання» в час війни – мародери. Вони довели людей не тільки до зубожіння, загнали в стійло, принизили, вкрали надію, потопталися на гідності. Нам брехали, ми збирали копійки, щоб лікувати хворих, волонтерили, займалися соціальними та громадськими проектами, а вони смоктали з бюджету.

Після звільнення ними мають зайнятися правоохоронці. Якщо команда ЗЕ цього не зробить, то реванш побачимо ще до Нового року.

  • 0
  • 3764
Схожі публікації