Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Шоколад покрився зеленою пліснявою, або політика по-львівськи»
25 Квітня, 15:51

Василь Курій: «Шоколад покрився зеленою пліснявою, або політика по-львівськи»

«Слуга Народу і «Європейська солідарність» – залишилося погодити єдину кандидатуру на президента та сформувати єдиний список до Верховної Ради. Домовленості чітко простежуються на всіх рівнях, а на Львівщині тим паче. На виборців вже ніхто і не думає звертати увагу.

Коротенька довідка «протистояння» команд Зеленського і Порошенка у Львівській області:

– «Слуга Народу» розуміє, що не зможе на Львівщині здолати 5% до обласної ради, домовляється з ЄС і ті підсилюють їх кадрами на місцевих виборах.

– «Слуга Народу» та «Європейська Солідарність» формують більшість в обласній раді:  ЄС отримує голову, Слуга – заступника.

– ЄС під аплодисменти голосує звіт Козицького

– Вплив на грошові потоки розділяються по-братськи: Слуга отримує керівника Держлісгоспу та контроль над підприємством в області. «Галсільліс» – годівничка для ЄС, для нагляду призначають свого головного штабника Гриніва. Так скрізь і у всіх галузях.

Дуже вигідна позиція – про людське око ворожнеча, а поза – союз і порозуміння, є доступи до всіх видів бюджетів, ресурсів, можливостей, контрольовані слугами силовики не чіпляють як своїх, так і зашкварених ЄСівців з прикормленими сателітами.

Комуністи, регіонали, порохоботи, зелені – взагалі не бачу різниці. Усе перемішалося в велику купу лайна – 100-200 кровосісів, які мігрують з теми в тєму.

Корупція, договорняки, клани, банди… Це те, що роз’їдає нас зсередини. Збідніла за роки обдирання країна вже не може самовідновлюватися. На боці зла – величезні гроші, проти яких годі боротися. Щонайсумніше, левова частка цих статків вимита з місцевих бюджетів.

Процес децентралізації і розподілу   громад супроводжується лобіюванням інтересів окремих груп і якоюсь тваринною  домінацією тих, хто має бабло, над тими, хто бідний. Сьогодні на Львівщині 50 громад з 73 стоять на колінах перед покритим зеленою пліснявою шоколадом і думають, як не лягти. Але ж ці громади – це і є Україна, а люди, які там проживають, українці.  

Урбанізація та корупція зробили менші громади бідними. Вони на межі виживання. Тепер тут просто немає ресурсів на школи, медицину, культуру, самодіяльність, секції, творчі гуртки, радіо, газети, спорт, футбол…  А протистояти тому сил нема – у Львові всі домовилися. Бути в опозиції, говорити відверто, захищати громади нема кому.

Єдина зброя – правда та просвітництво. Поки є ще сили потрібно говорити голосно, називати речі своїми іменами, будити людей, стукати до сердець патріотів і пояснювати істину: внутрішня окупація корисливими пристосуванцями – страшний ворог державності. Наступить зла година і зрадники відкриють ворота для зовнішнього ворога.

  • 0
  • 1608
Схожі публікації